Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdosql

    tag

    válasz Lenry #27312 üzenetére

    mi az, hogy azonnali adatforgalom? 600 megát nem két pillanat letölteni, ha 400-ról 1GB-re ugrik egy számláló, akkor az a számláló nagyon valószínű, hogy rossz.
    olyan sincs, hogy 400MB-t azonnal letölt.
    mi írja egyáltalán ezt a számot?

    System monitor, ahogy megjelenik az ertesites, hogy az internet kapcsolat letrejott, azonnal van egy 400 MiB - most mar 1 GiB - kek szinu tuske, kb. 5 sec szeles, hogy ekkora adat erkezett a webrol, alul irva az adatmennyiseget, mikozben pirosan 20 MiB adatkuldest ir.

    HDD tarhely foglaltsaga nem no, igy nem tudom, mi jon be es hova kerul.

    Szerk:

    Megtalaltam a korabbi kepet, csatolom, ez volt az "indulo" allapot egy hete, magyarazat: (jobbrol balra megy az idosav, tehat a bal also sarok a mult es a jobb also sarok a jelen, a 0 sec.

    Megvartam, amig a CPU lenyugodott 8-12% koruli savra, a kepen 30 sec-nel latod alul a kek tusket, tehat 30 sec-cel korabban pakcsoltam be a webet, alul irta, hogy 276,3 MiB adatot fogadott azonnal, mikozben 14 Mib kuldes tortent, felul latod, hogy a CPU kb 70%-ra felugrott, majd utana ingadozott, amikor elinditottam a kepernyofotozo programot, az utolso hupli jobb felul kb. 2seccel korabbi, akkor tortent a kepernyokep rogzitese, ennyi holtideje van.
    Adatforgalom a tovabbiakban nem tortent, se bongeszot, se mast nem inditottam el, alul lathato, hogy a kek es piros tusken kivul nem volt semmilyen adatforgalom.

    Kesobb az adatforgalo 373 MiB-re es 22 MiB-re nott, majd tegnap - wireshark - ota 1 GiB-re, ugyan ugy 3 sec hosszu tuske mutatja, majd mutataom az uj kepet kesobb, ha megint webhez jutok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák