Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    válasz tatararpad #34 üzenetére

    Valahogy így... :K
    Ellenpélda pl Apple rendszereken a Spotlight ami egy nagyon jól átgondolt valami. Egy search bar az egész, de simán alap számológép, lexikon, file kereső, webes kereső. És platformonkent igazodik, mert tanulja a felhasználásom. És csak egy text field. De siri kisegíti hogy épp ott akkor mire lehet szükségem. Pl ha az egyetemen lerántom iOS-n Spotlight-t az ajánlásokban azok a fileok vannak amiket ott gyakran használok. (órarend, aktuális jegyzetek). Tudom kicsit távoli példa, de lehet sokoldalú egy alkalmazás.

    Egy közelebbi példa az opera böngésző beépített "widgetjei" nem tudom mi a nevük, legyen most widget. Szóval van Whatsapp, Gmail, YT meg miegymás ezek catchelnek maguknak meg önállóan működnek. Na ez pl teljesen jó irány, de mobil appként önmagában nem állná meg a helyét. Mert minek? Van dedikált app jobb UX-el. Nem tudom miért várják hogy a Teams az mainstream chat app legyen, a Messenger vagy a Whatsapp vetélytársa?! Most egy appban rá lennének keszeritve a userek?! Nem tudom, várom hogy legyen valami, de nem jososlok nekik nagy jövőt.

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák