Üzleti negyed rovat
-
Egységesíti a töltőket az EU
Az Európai Parlament nagy többséggel megszavazta a szabványos töltőcsatlakozókra vonatkozó intézkedés szükségességét.
Hír Üzleti negyed 263
-
Jól fogytak tavaly a Samsung mobilok, mégis megcsappant az éves nyereség
A Galaxy S, Note és A széria segített fenntartani a Samsung piacvezető pozícióját 2019-ben, a félvezető üzletág viszont megküzdött a nyereségességért.
Hír Okostelefon 16
-
Lendületben az iPhone, a koronavírus viszont az egész piacot hátráltathatja
Rekordszámokat hozott az Apple első 2020-at pénzügyi jelentése, amely 2019 utolsó három hónapjának sikereit foglalja össze.
Hír Okostelefon 39
-
15 milliárd dolláros üzletet között az Apple a Broadcommal
A szokásos iPhone és iPad komponensek mellett hálózati chipeket is szállíthat a félvezető óriás az almásoknak.
Hír Okostelefon 21
-
Új mobilvezért kapott a Samsung
DJ Koh marad az IT és mobilrészleg egészének az élén, míg Tae-moon Roh kifejezetten az okostelefonok sikeréért felelhet - például a gyártás kiszervezésével.
Hír Okostelefon 30
-
Kiváló év a Huawei mögött
A nemzetközi helyzet ellenére a Huawei kitűnő évet zárt, a kialakult szituáció viszont tovább fokozódhat.
Hír Okostelefon 165



- Gaming notebook topik
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Melyik tápegységet vegyem?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Motorola Edge 50 Pro - több Moto-erő kéne bele
- CPU léghűtés kibeszélő
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- Bluetooth hangszórók
- Nintendo Switch 2
- Milyen notebookot vegyek?
- További aktív témák...