Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz diegho #239766 üzenetére

    Teljesen logikus amit írsz. :K Ha a wg nem túltolt tankokkal próbál segíteni a "bénákon" hanem valamilyen tutorialon kell végig menni akár tierenként vagy tanktípusonként akkor most nem lenne 90% agyhalott.

    A mostani "kiképzés" kimerül kb annyiban hogy WASD+Bal klikk. (persze artyhoz csak a Bal klikk :DDD ) És nem a játékosnak kellene feltúrni a netet tanító videókért hanem a kliensben kellene lehetőséget biztosítani a tanulásra. Például az ilyenekre nyugodtan lehetne szórni a 3-as prémeket meg garázshelyeket jutalomként ha egy újonc megnéz egy oktatóvideót majd gyakorlásként többször alkalmazza a látottatak. Utána léphet tovább.... Rögtön nem a fogalmatlan hülyék gurulnának be tier 8-9-10-be. :K

    Én (már) nem tartom annyira a játékot hogy ennyi pénzt öljek bele, túl sok a negatív együttható. Prémnapot még hébe -hóba veszek de ennyi. Van hogy hónapokat hagyok ki mert nem érzem a késztetést még arra sem hogy belépjek. Nem látom a pozitív fejlődést, pedig sok pénzt pumpálnak bele az emberek csak wg nem. :D

    Más:

    Ebben a karácsonyi eventben ahogy haladunk, egy szint után feldobja hogy kijelölhetsz egy valamilyen szintű járművet amire kedvezményt kap vásárláskor. Ezt hol lehet megnézni mert én nem jelöltem ki akkor amikor feldobta, de kredit miatt azért vennék valamit eladásra. :D

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák