Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjokai

    senior tag

    válasz 4850 oc #7298 üzenetére

    Mint korábban írtam is, volt S7 Edge-em, jelenleg pedig egy S8+ tulajdonosa vagyok. Ugyanazon a munkahelyen dolgozom most is, mint az S7 Edge idejében, tehát ugyabban a környezetben használom napi szinten az S8+ is. Egyik készülékem sem volt sza**á karcolva, sőt az S7-et még fólia sem védte, csak egy fliptokban volt. Az S8-on még van egy fólia de már ezen sem sokáig lesz, ezt is a saját fliptokjában használom. Leejteni egyiket sem ejtettem le szerencsére, nem is csaptam oda véletlenül sem semmihez, így nem sérült egyik készülék sem. Viszont zsebben hordom a telefont, sokat kell hajolnim, amitől nagyon durván megtud feszülni a készülék a zsebben, sokszor ki is kell tennem a telefont, mert korlátoz a mozgásban. De eddig még ezt is mindig átvészelte gond nélkül :K
    Akku üzemidőben pedig nálam az egyik top készülék az S8+, de az S7 Edge is bitang erős volt ebben. Teljesen átlagos használat mellet(folyamat wifi kapcsolattal, 10 percenként szinkronizálással, álandó FB Messenger elérhetőséggel, napközben 1 óra fórumozással, sokszoros FB átpörgetéssel, 1-1 fényképezés) 60% alá nem megy az akku, amikor meg hazaérek (18h:15) munkahelyről, akkor nekiesek aktívabban a telefonnak, ilyenkor jönnek a külföldön élő családtagok videótelefonálós órák, sokszor lefekvésig....na akkor megy le olyan átlag 30%-ig.
    Szóval az akkuban biztos nem fogsz csalódni!

    [ Szerkesztve ]

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák