Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozso68

    senior tag

    válasz asuspc96 #10199 üzenetére

    GSM bolti dolog volt. Visszavittem, megegyeztünk a tulajjal.
    Nálam a telefon használati tárgy. Sokat hívok, hívnak. Zsebben hordom, előveszem egy kézzel, és használom. Ezért is nem szütyőben, flip tokban van. Nekem a nagyobb képernyő már nem praktikus. Egy sima S-Line tok és fólia az alap, hogy van rajta.

    Tapizd meg mindkettőt. Könnyű elcsábulni a nagyobb felé, szerintem sokan azért vették az Edge-t.
    Halkan jegyzem meg: le merem fogadni, hogy az Edge-tulajok egy része már megbánta, lecserélte, vagy sajnos nem áll módjában a simára csere, vagy önigazolásból tartotta meg. Természetesen a fordítottjára is sok példa van. Ez igazán megosztó dolog, számomra a mindennapi használat jellege miatt az Edge hosszú távon elképzelhetetlen lett volna, pedig iszonyat jó telefon.

    A második általad linkelt flip tokhoz nagyon hasonló volt az Edge-men. Ha a flipet szereted használni, akkor a domború/homorú előlap nem annyira zavaró, csak becsukás után mindig ki akart nyílni egy ideig, aztán szépen lassan rásimult a képernyőre. Az enyémben se mágnes, se semmilyen kényszerítő eszköz nem volt, hogy csukva maradjon. Persze telefonálás közben érdekes érzés a kifelé ívelő peremet fogni a nyitott helyzet miatt. Állandó kényszerképzetem volt, hogy csukott állapotban oldalról a kijelző védtelen, zsebben bármi befurakodhat a kijelző és az előlap közé, a kijelző íve meg szépen megvezeti a behatoló tárgyat.

    Persze ezek az én szempontjaim.

Új hozzászólás Aktív témák