Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimmy1801

    tag

    Sziasztok!
    Még nem írtam ebbe a topikba, de régóta olvasom a hozzászólásokat. Én is S7 Edge tulaj vagyok május óta.
    Rám tényleg igaz, hogy csak akkor írok ide ha, gond van a telefonnal. :)
    Az utóbbi két-három hétben sajnos az én telefonomat is elérte a gyors merülési betegség.
    Mivel hasonlót mint az enyém, senkinél nem olvastam, gondoltam megosztom.
    Wifi, mobilnet, illetve a helymeghatározási módszer wifi-mobilnetre állítva, nálam mindig be van kapcsolva.
    AOD éjféltől reggel ötig kikapcsolva. Úgy gondolom ezek olyan alap szolgáltatások, amiknek gond nélül kell működniük.
    Este levettem töltőről, reggelre képes volt 25-30%-ot is merülni készenléti módban.
    Repülő módban semmi ilyesmi probléma nem volt.
    Ami fura volt, ha úton voltam valamerre, vagy nem tartózkodtam otthon, akkor sem jelentkezett a probléma.
    Újraindítás, programok kilövése sem segített.
    Aztán végül rájöttem, hogy ha a wifi be van kapcsolva, merül mint a fejsze. Mobilneten teljesen vállalható volt.
    Persze ez fura volt, mert mindenhol azt olvastam, hogy wifin kevesebb a fogyasztás.
    Végül, mivel már más nem jutott eszembe, a routerben "G only-ra" állítottam a wifit. Gondoltam inkább vesszen nagyobb sebesség. És ez segített!
    9 óra alatt merült 8-9%-ot készenléti módban. Így teszteltem két napig, majd visszaállítottam a routert
    auto módra és azóta is jó a telefon. Örülök, hogy sikerült így megoldanom, de persze az bosszantó,
    hogy nem tudom mi volt a tényleges kiváltó ok.
    Ja igen, gyári, legfrissebb Telenoros ROM van rajta.

Új hozzászólás Aktív témák