Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
tolts.hu
őstag
Egy magos manapság

-
tjb007
nagyúr
Nem hiszem, túl sok lenne ha mindent beleírnék amit kértek.
A MediaTek -nek vannak olyan GPS chipjei amik tudják a GLONASS -t is de egyik saját SoC sem ilyent tartalmaz hanem ezekben ún. négy az egyben combo chipek (WLAN,BT,GPS,FM) vannak.
A többi ismertebb kínai dizájner nem foglalkozik GPS chipekkel. -
andrisms
aktív tag
Tetszik a gép, bár kicsit megnéznének a utcán vele.
Már a Note-om is kiveri néhány embernél a biztosítékot
Kisebb kávával még a méretei is rendben lehetnének, talán kézre is állna. Szép és nagyon jó áron van, megnézem majd élőbe ha kijön.
Azért az utolsó mondat tetszett:
"telefonálni a mobilok esetében szokásos fülhöz emeléses módszerrel és kihangosító használatával lehet." -
Ennyiert megéri, korrekt, johetne 5" korul is
-
tjb007
nagyúr
válasz
callmeakos
#46
üzenetére
Azért ha nem az Intel (biztos benne van az ő kezük is az árazásban) új belépő SoC -je lenne benne gondolhatod, hogy nem ennyi lenne az ára. Valahogy promózni kell, ennél jobb mód meg nincs is rá.
-
kelly416
veterán
Ez kicsit jobban illik a "minden háztartásban szeretnénk jelen lenni" politikába, mint a Padfone...

-
zazahoho
őstag
Ennyi pénzért viszonylag jó paraméterekkel rendelkezik. Kérdem én más gyártók miért kérnek 20-30 ezres felárat egy 3G-s cuccért?
-
callmeakos
veterán
Jó ez a HW

Tud az ASUS olcsó is lenni ha tud (pl ez meg a Nexus7). Ezért sem tudom hová tenni az Infinityt

De ez a kis cumó tetszik, és lassan már nem számít akkora dolognak ha 7 colos tabbat telefonálunk
-
djculture
félisten
Így haladunk lassan a fejünkhöz egy 40 colos lcd tv-t fogunk szorítani és azon telefonálunk

-
gzbotii
nagyúr
Viszonylag pofas es meg turheto aron is erkezik.
A hatlapi kamerat en egy tableten tokeletesen ertelemetlennek erzerk, elolapibol viszont egy minosegi az mar "letszukseg" -
tjb007
nagyúr
Csak röviden mert korábban már leírtam a lényegét.
Van két fizikai processzormag amihez a HT hozzácsap még kettő "virtuálisat" és ezt a benchmark úgy érzékeli mintha fizikailag lenne négy mag benne, magyarán a kétmagosat négymagosnak veszi.(#41) blash
2010 óta gyakorlatilag az összes Snapdragon chip (kivéve 7x25A, 7x27A, S4 Plus összes) és velük együtt az ezekkel szerelt telefonok/eszközök tudják/ismerik a GLONASS -t.
-
Cynicelectro
aktív tag
Nagyon szimpatikus! Így két készülék helyett csak eggyel kellene járnom. De az ára nálunk biztos lesz vagy 100ezer ropi.. Nálunk minden drágább, dehát fusssa...

-
Ed3r_X_
nagyúr
Szép cucc, elfogadnám.
tjb007: Ez érdekes, akkor a HT megzavarja végül is a benchmarkot? Lehet hülyeség, de így értelmezem. A benchmark a processzor egy magját használja, majd a kapott eredményt beszorozza a magok számával? (AnTuTu) És mivel HT-s, ezért 2 magnak veszi? Zavaros nekem

-
Blyan
félisten
Ezt nem értem... az újabb (1-2 éves) cuccok nem kezelik a Glonasst?
Windows Phone Mango óta, iOS iPhone 4S óta, és gondolom az Android legalább ICS óta. És ez csak a fő hármas.A HW-rek meg egészen biztosan kezelik - mittomén, pl. a Qualcomm az S2-es Snapdragonok óta (elég régi cucc ez).
-
blash
tag
Tetszik, hogy kezel glonasst is. Me'g jobban terjedhetne mobilokban, tabletekben, s lassan vegre kiszorithatnak a wince-s pna-kat.
-
Teljesen jó ár/érték arányt képvisel. Sajnos kevés a HSDPA modemes jó árú készülék. Nekem nagyon tetszik (igaz, hogy most inkább az új N7-et várom, de lehet, hogy mégsem az lesz...)
-
HuMarc
veterán
válasz
Zsoltesz93
#32
üzenetére
Látni az aláírásodból

-
Zsoltesz93
tag
Tényleg jó az árazása.
Nálam jó pont az Intel Atom proci.
-
tjb007
nagyúr
Már leírtam, hogy a HT miatt aminek következtében négy fizikai magot fog érzékelni a benchmark, magyarán a valójában kétmagosat négymagosnak veszi holott ugye nem az.
Igaz, hogy nem ad egyik sem teljesen reális képet de ennél jobb mód a teljesítmény mérésére nincsen (legalábbis ami mindenki számára hozzáférhető). -
tjb007
nagyúr
Amikor Jonney áttért a Fonepad -re olyan nagy elánnal kezdett el beszélni róla minta feltalálták volna spanyol viaszt pedig nem ez az első olyan tablet amivel lehet hanghívásokat bonyolítani, legalábbis nekem ez jött át.
Lexington ide vagy oda nem rossz ez ennyiért, főleg ha az ember nem hardcore játékos. Mondjuk nálunk ez a 65 legalább 75e forint lesz de még így is sok embernek megérheti megvásárolni.
(#22) vimes
Mert a "HP" tabletben ugyanúgy van 3G modul, GPS meg WXGA felbontású IPS panel

(#23) Blyan
Az a szép AnTuTu pontszám is legfőképp a HT -nek köszönhető.
-
vimes
senior tag
A HP tablet árának függvényében ez pofátlanul sokba kerül...
-
prolad
addikt
Nem rossz ez,már egy ideje gondolkodom egy 7 colos tab telefonként használatán,ennyiért ezzel a hardverrel nekem tökéletes lenne,a külsőis tetszik,de egy hátlapi kamera jól jönne.
-
Zoja™
őstag
(#14) takacsbotond: Csak gondolom a bátyádéban nincs 3G/GSM modul, amivel mobilnetezhet vagy telefonálhat, plusz van pénze és idegrendszere visszaküldösgetni Kínába, ha bekrepál...

Szvsz elgondolkodtatott, hogy be kellene ruházni egyre, összekötve a házimozi erősítőmmel, meg egy pár zajszűrős mikrofonnal, aztán amolyan HTPC/mobilkommunikációs központként tök jól mutatna a falamon.

-
blueMerle
veterán
válasz
takacsbotond
#14
üzenetére
Ja értem. Ez az Asus egy szar amit viszont a bátyád vett, az az überminőségihyperfasza cucc és persze mennyivel sokkal jobban megéri. Aha. Jólvan

-
válasz
takacsbotond
#14
üzenetére
40k-rt már 4 magos kinait is kapott volna

-
Alexios
veterán
válasz
takacsbotond
#14
üzenetére
szerintem fizessenek nekem hogy hajlandó legyek egyáltalán elfogadni akkor már
-
Blyan
félisten
Az új atommal megszorongatta volna a PadFonet, érthetően nem azt tették bele.

-
takacsbotond
őstag
Ez nagyon drága!!!
Bátyám vett egy kínai no name tablettet 40ezerért 1gb ram2magos magonként 1,4ghzs processzor 2megapixeles előlapi,és 5megapixeles hátlapi kamera és 4000mAhos akku és HDfelbontás.Hát nem jobban megéri?!
Ez az Asus szar max 20-25ezret ér.És ezzel sokatmondtam! -
És valóban az asus féle reklám hogy fémmel kecsekteti el a MWC-s újságírokat igaz lett eddig a padfone és most ez is ,szuper
maga a készülék is jóra sikeredet számomra bőven elég lenne. Csak az a baj hogy mire ideér az a szép árcédula már semmit sem ér.. 
-
Fritz Teufel
addikt
válasz
dragon1993
#3
üzenetére
Ehhez az árhoz még hozzá kell venni a magyar áruforgalmi adót is és akkor már nem olyan szép a dolog.
-
Mészi2
tag
Ennyi pénzért Intel processzor ilyen sem sok van/lesz.
-
Traianus
tag
5 collra meg 4,7-re full HD, itt meg 1280 x 800 a 7-re? Érdekes

-
Sonyfan
tag
Elképesztő az az árcédula

Gratula Asus&Intel! -
bajaki
őstag
Na, csak terjednek azért az Intel megoldásai.
Bár az árát kicsit sokallom.
-
Azért vicces lesz fülhöz emelni,habár ha az ipad-l megtették akkor ezzel miért ne

-
vipnolf
aktív tag
válasz
malnabokor
#1
üzenetére
...atom és noLTE
egyébként pofás. bár ahogy látom, nem nagyon nyúltak bele az alap droidba. jól látom? -
malnabokor
senior tag
Erdekes. Szerintem mehetett volna melle egy olyan becsusztathato ceruza, ami egyben headset is. Egyszerubb lenne telefonalni vele.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Fotók, videók mobillal
- Vivo V70 – a stílus érték?
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- LG monitorok
- Monitorkalibráló eszközök
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Yettel topik
- További aktív témák...
- iPad 11 128GB Wifi Újszerű/2027.08.03.Gar.Akku 100%/p4868
- Szép állapotú Apple iPad Air 5 gen M1 64GB, Wi-Fi, 97% akku, 12 hónap garancia!
- Szép állapotú Apple iPad Air 5 M1 64GB, Wi-Fi + Cell, 90% akku, 12 hónap garancia!
- Szép állapotú Apple iPad Mini 6 64GB, Wi-Fi, 87% akku, 12 hónap garancia!
- iPad 8th. 32GB Wifi Újszerű/1 hónap gar./Akku 90%/p4860
- Xiaomi 15T Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen 1 munkaállomás - i7 10750H 16GB DDR4 256GB SSD Quadro T1000 W11
- GAMER PC! Ryzen 7 7800X3D / RTX 5080 / B650 Strix / 32GB 6000MHz / 1000w Gold! BeszámítOK
- Samsung Galaxy Tab A7 /3/32GB / wi-fi / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Ez nem ARM-es processzor...











