Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puculo

    aktív tag

    válasz joekajoeka #119 üzenetére

    Nem tudok átsiklani a listádon szó nélkül. Szerintem a G8S nincs egy szinten a MI 9-el. Elég szelektíven és szubjektíven sorakoztattad az érveket. Az viszont lemaradt a listáról, hogy az LG-ben nincs sem infraport, valamint értesítési LED ami a MI 9-ben adott. A dual GPS modul pedig szintén a Xiaomi javára írható fel. A kamerák tesztjét már csak a DXO alapján is fölösleges emlegetni, a nyomorult LG az egyetlen aduászát is elvette ebből az 'S' modellből, már ami a quad dac-ot illeti. A kijelző szintén gyengébb az LG-ben, a rezgőmotor gyengeségét én nem tapasztaltam a MI 9-ben. Egyébként gyárilag mellékelnek átalakítót akinek a jack port hiányzik. Tudom hogy ez itt egy LG fórum, és nagyon sokáig LG tulaj voltam, pont ezért nem vennék többet telót tőlük. Az pedig hogy a GPS nem tud pozíciót találni szerintem röhej. És sajnos az összes telefonjukon belefutottam ebbe a hibába. Akinek tetszik vegye, de azért nem árt alaposabban körülnézni a piacon...

    " Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

  • Puculo

    aktív tag

    válasz joekajoeka #175 üzenetére

    Nyilván mindenki olyan telefont választ magának, ami megfelel az ízlésének. Viszont ha már listát készítesz akkor a teljesség igényével tedd, mert úgy fair. :K Azért mert neked nem jön be a fehér értesítés LED, attól még igenis benne van és nagyon is hasznos. Lehet hogy te nem használod az infrát, de én elég sűrűn. Neked zavaró az OIS hiánya, viszont így is sokkal jobb képeket lő bármilyen napszakban. Szóval nem feltétlen a személyes szimpátia alapján kell egy készüléket véleményezni, mert az messze áll a valóságtól. Itt a mobilarénán letesztelték mindkét eszközt, és az inkább mérvadó..

    " Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

Új hozzászólás Aktív témák