Hirdetés
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Íme az új Android Auto!
- Árat emel a Huawei
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Xiaomi 17T - T-modell
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
-
8917 - 8801
8917 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:52 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
gr8tjoey
aktív tag
-
gr8tjoey
aktív tag
Van még itt valaki?
Kislányom nagy szeretettel használja még a telót, alap játékok, fotózás, videózás nagyszerűen fut rajta még most is. Letöltöget rá folyton valamit, és emiatt ilyen karakteres felületen ragad a telefon, fastboot-ban. Leszedtem hozzá a gyári romot, LGFLASHTOOL, LG UP, de előbbi nem talál vmi online servert, utóbbi hibaüzenettel leáll. Életre lehet ezt még kelteni így 2023-ban, vagy kuka? -
curtis2
aktív tag
Sziasztok,
Munkahelyi email-lel használtam a telót kb 2-3 éve, majd mikor hazajöttem, sajnos a google verification lock miatt nem tudtam ismét használni. Tud valaki segíteni esetleg?
Köszi! -
Diokhan
addikt
Sziasztok.
Nemsokára lesz egy ilyen készülékem, amin kijelzőt kell majd cserélnem.
Megnéztem sok videót róla, elvileg a többi készülékhez képest nem egy bonyolult művelet, de az ördög nem alszik. Ha bárkinek van tanácsa a kijelző cserével kapcsolatban, ne tartsa magában, köszi!
Szeretném mjad napi szinten használni a készüléket, rendeltem hozzá akkut is a kijelző mellé. Tokot kerestem neten, sajnos nem találtam olyat, ami tetszene, de egyelőre nem adom fel
-
SlyChocolate
senior tag
-
-Fly-
tag
Sziasztok.
A G5 tud vezeteték nélküli töltést?Nem
-
SlyChocolate
senior tag
Sziasztok.
A G5 tud vezeteték nélküli töltést? -
gleni
csendes tag
Viszlát LG Mobile 😢
-
stickrs
senior tag
Hello, hol lehet online eredeti aksit rendelni? Tudtok valami biztos oldalat? Mert ebay stb-röl nem merek, nehogy kidobott pénz legyen..
-
vilmose33
őstag
-
megint én
őstag
Hali!
Hogy tudnám életre bírni a telómat, ha lemerült és nem hajlandó tölteni? -
honda23
aktív tag
-
vilmose33
őstag
Biztos beragadt valamelyik program. Érdemes 2 hetente újraindítani ha tanácsolhatom.
-
honda23
aktív tag
Párom g5 akksija este 100 %-ról reggelre nullára merült.
Használat közben nagyon melegedett.
Ezt csinálta 5 napig.
Tegnap 10e Ft-ért rendeltem gyári akksit.
Mára viszont magától rendbejött.
Nem melegszik, nem merül...
Wft?
Vki ötlet?
Akksit át kell majd vennem, foglalózva van. -
vilmose33
őstag
Igen tötlést jelzi. Illetve facebookot is ,csak ott nem egyfolytában ég mint a töltésnél hanem kb. percenként villan egyet. Aod funkciót is ki-be kapcsoltam hátha az birálja felül,de nem befolyásolta. Nincs olyan beállítási lehetőség se mint amit a youtubun láttam a tesztelőnél,hogy még a led színt is tudta állitani. Ezen csak villogó led ki-be kapcsolás van. Android 8 van rajta dual sim-es verzió.
-
dkovizoli
addikt
-
-Fly-
tag
Ismeretlen USB eszközként jelöli, hozzá se tudok férni...
Ez gondolom egy halott alaplap.
Szerettem ezt a telefont egyébként, sok sav érte itt a fórumon, én 3,5 évig használtam problémamentesen. Az alaplap tegnapi haláláig nagyon aktívan használtam, és elégedett voltam vele, pedig merült el vízben is az évek alatt.
135 fokos kamera pedig azóta se nagyon van a piacon, hiányozni fog.
Nagyjából minden adatom microSD-n volt, és felhőszolgáltatásoknak hála szerintem semmi sem veszett oda. Ha mégis, akkor hozzá lehet férni a tárhelyéhez valahogy?Ugyanitt alaplaphibás G5 eladó.
Kijelzője gyári megóvott, sőt igazából az alaplapján kívül mindene szuperál.Nos nekem az alaplapommal semmi gond, de a többi...
szóval ha még aktuális, akkor esetleg érdekelne. -
vilmose33
őstag
Sziasztok
Értesitési LED -et, hogy lehet működésre bírni pl.messengert jeleze.
-
gr8tjoey
aktív tag
Sziasztok,
Elkezdett merülni a telóm, ha olyanja van felmelegszik, és merül 30%-ot 15 perc alatt. Akksit cseréltem, nyilván az újjal jobb a helyzet, de megvan ugyanúgy.
Végignyomkodva az alkalmazásokat az jött ki, hogy az
LG Install Service
LG Mobile Switch
LG Mobile Switch Launcher
a fő fogyasztó.
Ezeket nem lehet letiltani, egy idő után elindulnak maguktól.
Van erre valami megoldás? -
pydo
csendes tag
Ismeretlen USB eszközként jelöli, hozzá se tudok férni...
Ez gondolom egy halott alaplap.
Szerettem ezt a telefont egyébként, sok sav érte itt a fórumon, én 3,5 évig használtam problémamentesen. Az alaplap tegnapi haláláig nagyon aktívan használtam, és elégedett voltam vele, pedig merült el vízben is az évek alatt.
135 fokos kamera pedig azóta se nagyon van a piacon, hiányozni fog.
Nagyjából minden adatom microSD-n volt, és felhőszolgáltatásoknak hála szerintem semmi sem veszett oda. Ha mégis, akkor hozzá lehet férni a tárhelyéhez valahogy?Ugyanitt alaplaphibás G5 eladó.
Kijelzője gyári megóvott, sőt igazából az alaplapján kívül mindene szuperál. -
dkovizoli
addikt
-
dnelb
veterán
-
pydo
csendes tag
-
dkovizoli
addikt
Valakinél mintha már előjött volna egyszer. Úgy rémlik. Akksi kivét sem segít?
-
pydo
csendes tag
-
dkovizoli
addikt
Aha, EU. V20g-EUR-XX. Én sem értem. Elvileg kéne.
V30f. Erre kellene frissülnie. Nem tudom mi az oka.
-
Crystalheart
őstag
-
dkovizoli
addikt
Vettem anyámnak is egy ilyen telefont használtan. Azon már Android 8 van, az enyémen 7 és nem frissül tovább. Ez hogyan lehet? Rá lehet valahogy erőszakolni a 8ast?
Fun fact: azt a wifit, amit minden telefon lát, csak az enyém nem, anyámé sem látja. Ez ilyen G5-thing ezek szerint?
Rá lehet rakni LGUP-al. Bár nem értem a tiéd miért nem frissül. Eu verzió egyébként?
-
Crystalheart
őstag
Vettem anyámnak is egy ilyen telefont használtan. Azon már Android 8 van, az enyémen 7 és nem frissül tovább. Ez hogyan lehet? Rá lehet valahogy erőszakolni a 8ast?
Fun fact: azt a wifit, amit minden telefon lát, csak az enyém nem, anyámé sem látja. Ez ilyen G5-thing ezek szerint?
-
dkovizoli
addikt
Még mindig 2018 novemberi biztonsági szint a legújabb? Ez siralmas.
-
ngyjns
tag
Hardveraprón eladó egy 0 perces, vadonatúj G5, dobozával és minden hozzávalóval. 1 év teljes garancia.
-
SlyChocolate
senior tag
Nálunk is kopp kopp.
Volt egy kamera külső üveg csere meg egy új aksi tipp topp a teló.
Tuti valamit elbarmolt vele.....? -
Crystalheart
őstag
-
dkovizoli
addikt
Milyen Wifi speciális? Igazából az lenne jó, ha mint minden normális telefon, láthatná mindkét frekvenciát...
A wifi-n belül a haladó beállításokra gondoltam, de most megnéztem, nincs benne. Nálam látja a 2.4-et.
-
Crystalheart
őstag
-
dkovizoli
addikt
Sziasztok, vajon hogyan lehetne rávenni a telefont arra, hogy ne csak az 5Ghz hálózatokat észlelje? Kicsit bosszantó, hogy a wifik nagy részét valószínűleg nem is jelzi a telefon. (Android 7.0 V20g-EUR-XX van fönt.)
Wifi speciálisban nincs erre lehetőség? Nálam csak 2,4- és van még csak, de hibátlan vele.
-
Crystalheart
őstag
Sziasztok, vajon hogyan lehetne rávenni a telefont arra, hogy ne csak az 5Ghz hálózatokat észlelje? Kicsit bosszantó, hogy a wifik nagy részét valószínűleg nem is jelzi a telefon. (Android 7.0 V20g-EUR-XX van fönt.)
-
dkovizoli
addikt
Jó, ez a te tapasztalatod. Bár nem tudom, hogy egy 2-3 hónapos garanciális készülékén, ha nem törött és rendeltetésszerűen használod, miért kell a biztosítást és önrészt bevetni javításnál? Nekem pedig az a véleményem, mivel több, mint három év után is hibátlanul müködik.
-
megint én
őstag
A megállja a helyét az nagyon erős túlzás. Nekem minden baja volt már 2-3 hónap használat után. Biztosítás volt, de így is 70.000 ft önrésszel volt a javíttatása, újabb 2 hónap és megint minden szar. Életem legrosszabb vétele ez a szar.
-
dkovizoli
addikt
Azért egy hároméves, egykori csúcsmodell, ami mai napig megállja a helyét sok tekintetben, talán kicsit több szoftveres támogatást élvezhetne. Fél éve kapott utoljára biztonsági frissítést. Akkor volt 2 és fél éves és már előtte sem nagyon kapkodták el. Na ezért ódzkodom a jövőben az LG-től.
-
frankie!
őstag
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek itt kijelzőhibás G5, vagy alaplap külön eladó.
---
Egyúttal eladó készülék is érdekelne Hi-fi modullal együtt. -
honda23
aktív tag
-
dkovizoli
addikt
Szerintem csak gyárit és azt is márkaszervízből. Igaz drágább mint ebay és társai, de biztosan működni fog. A gsm boltos, eredetinek mondottakkal is megjártuk többen is. Én is.
-
bghistvan
senior tag
Üdv, sziasztok!
Asszonykám G5 akksija haldoklik, szerintetek csak a gyári 2800mah-est tanácsos belerakni,vagy érdemes valamilyen utángyártottal megpróbálkozni?
Köszi! -
megint én
őstag
-
megint én
őstag
Van otletetek miert nem sync-eli a kontaktokat googl fiokkal? Mmint van 2 telo (regi f6, es ez a G5). Mindketton be van kapcsolva a sync, de erre a telora azt irja leszinkrobizalt, a gyakorlatban meg mégsem.
-
gr8tjoey
aktív tag
Sziasztok!
Ugyanez a gondom nekem is. Neked azóta megoldódott?
Amerikai modellt vettem nemrég egy barátomtól [LGUS992 (109)]. 7.0 legrissebb elérhető android van rajta (US99226d).
Telefonálni csak úgy tudok vele, ha a mobilnetet visszaállítom GSM/UMTS-re. Globális / LTE beállítással nem lehet hívást indítani, sem fogasni.
Kérlek segtsetek! NAgyon szeretem a telót, nem szívesen válnék meg tőle.
Nem 20-as SIM-ed van?
Volt egy ilyen hiba csak 20-as számokkal egy kínai telóval - iNEW V3. Ott valamit törölni kellett root-tal, és megoldódott a 4G probléma. -
dkovizoli
addikt
Sziasztok!
Ugyanez a gondom nekem is. Neked azóta megoldódott?
Amerikai modellt vettem nemrég egy barátomtól [LGUS992 (109)]. 7.0 legrissebb elérhető android van rajta (US99226d).
Telefonálni csak úgy tudok vele, ha a mobilnetet visszaállítom GSM/UMTS-re. Globális / LTE beállítással nem lehet hívást indítani, sem fogasni.
Kérlek segtsetek! NAgyon szeretem a telót, nem szívesen válnék meg tőle.
Olyan régi hozzászólásra kérdeztél rá, hogy csak na. Lehet már rég nincs is meg neki. Én itt vagyok az elejétől, de nem emlékezem, hogy sokan kérdezték volna ilyesmit. Sajnos, nem hiszem, hogy sokan tudnak majd itt segíteni.
-
frankie!
őstag
Sziasztok!
Ugyanez a gondom nekem is. Neked azóta megoldódott?
Amerikai modellt vettem nemrég egy barátomtól [LGUS992 (109)]. 7.0 legrissebb elérhető android van rajta (US99226d).
Telefonálni csak úgy tudok vele, ha a mobilnetet visszaállítom GSM/UMTS-re. Globális / LTE beállítással nem lehet hívást indítani, sem fogasni.
Kérlek segtsetek! NAgyon szeretem a telót, nem szívesen válnék meg tőle.
-
dkovizoli
addikt
Sziasztok!
Tegnap elkezdett random lefagyni és újraindulni folyamatosan a készülékem. Próbáltam gyári visszaállítást egy akksi ki berakas után egy ideig úgy tűnt helyre jött ám egy kis idő múlva szintén újrakezdte ezt a folyamatos újraindulást persze ez idő alatt az akksi is rohamosan merül illetve melegszik a készülékház. Eddig nem tapasztaltam akkuproblemat így arra nem gyanakodnek de ki tudja. Mi lehet a probléma?Én is alaplaphibára tippelnék elsőnek.
-
honda23
aktív tag
Sziasztok!
Tegnap elkezdett random lefagyni és újraindulni folyamatosan a készülékem. Próbáltam gyári visszaállítást egy akksi ki berakas után egy ideig úgy tűnt helyre jött ám egy kis idő múlva szintén újrakezdte ezt a folyamatos újraindulást persze ez idő alatt az akksi is rohamosan merül illetve melegszik a készülékház. Eddig nem tapasztaltam akkuproblemat így arra nem gyanakodnek de ki tudja. Mi lehet a probléma?Bootloop is lehet.
Lefagy és újraindul. Melegszik.
Alaplaphiba.
Feleségem új g5-je 30 perc után lett bootloopos...Ha az aksi lenne xar, akkor gyorsan merülne és belassul a telefon nagyon. De újra nem indulna.
-
takes
csendes tag
Sziasztok!
Tegnap elkezdett random lefagyni és újraindulni folyamatosan a készülékem. Próbáltam gyári visszaállítást egy akksi ki berakas után egy ideig úgy tűnt helyre jött ám egy kis idő múlva szintén újrakezdte ezt a folyamatos újraindulást persze ez idő alatt az akksi is rohamosan merül illetve melegszik a készülékház. Eddig nem tapasztaltam akkuproblemat így arra nem gyanakodnek de ki tudja. Mi lehet a probléma? -
SlyChocolate
senior tag
-
madmike
őstag
Értem.
Minden esetre egy tuti jó teló aksijával, töltővel és modulal csak tennék még egy próbát mielőtt leadom az eltronikai hulladék gyűjtő helyen.......
Így tutira kizárnék minden hibás alkatrészt.Van köztetek valaki Esztergom környékéről?
-
SlyChocolate
senior tag
Szerintem le

Természetesen próbáltam másik töltővel és kábellel. Sőt egy régi mini usb-s töltőmet szétvágtam és a kiszedett akksit direktbe azzal töltöttem egy kis ideig. Vett is fel áramot, de a telefon ezután se nyikkant meg.
Van egy másik sima usb-s modulom (a gyári), szarakodott amikor a telefont vettem. Mindig azt érzékelte mintha be lett volna dugva egy usb kábel, ezért vettem egy másikat. Ezt a régit is kipróbáltam most és azzal se történt semmi.
Csak az a furcsa ebbe az egészben, hogy este még minden szép és jó, reggel meg már nem működik a telefon. Így szép meghalni, semmi szenvedés, csak szépen csendesen elaludt

Értem.
Minden esetre egy tuti jó teló aksijával, töltővel és modulal csak tennék még egy próbát mielőtt leadom az eltronikai hulladék gyűjtő helyen.......
Így tutira kizárnék minden hibás alkatrészt. -
mirci18
addikt
-
dkovizoli
addikt
Szerintem le

Természetesen próbáltam másik töltővel és kábellel. Sőt egy régi mini usb-s töltőmet szétvágtam és a kiszedett akksit direktbe azzal töltöttem egy kis ideig. Vett is fel áramot, de a telefon ezután se nyikkant meg.
Van egy másik sima usb-s modulom (a gyári), szarakodott amikor a telefont vettem. Mindig azt érzékelte mintha be lett volna dugva egy usb kábel, ezért vettem egy másikat. Ezt a régit is kipróbáltam most és azzal se történt semmi.
Csak az a furcsa ebbe az egészben, hogy este még minden szép és jó, reggel meg már nem működik a telefon. Így szép meghalni, semmi szenvedés, csak szépen csendesen elaludt

Így tényleg nagyon gyanús, hogy bekrepált az alaplap.
-
madmike
őstag
Jó kérdés!
Szerinted le ellenőrizte?Szerintem le

Természetesen próbáltam másik töltővel és kábellel. Sőt egy régi mini usb-s töltőmet szétvágtam és a kiszedett akksit direktbe azzal töltöttem egy kis ideig. Vett is fel áramot, de a telefon ezután se nyikkant meg.
Van egy másik sima usb-s modulom (a gyári), szarakodott amikor a telefont vettem. Mindig azt érzékelte mintha be lett volna dugva egy usb kábel, ezért vettem egy másikat. Ezt a régit is kipróbáltam most és azzal se történt semmi.
Csak az a furcsa ebbe az egészben, hogy este még minden szép és jó, reggel meg már nem működik a telefon. Így szép meghalni, semmi szenvedés, csak szépen csendesen elaludt

-
SlyChocolate
senior tag
-
dkovizoli
addikt
-
SlyChocolate
senior tag
Nincs kamera modulom.
Az a sejtésem, hogy valami program beragadhatott este és az lemerítette a telefont. Lehet hogy annyira lemerült az akksi, hogy nem hajlandó felvenni a töltést. Valaki lehetne olyan jó fej, hogy multiméterrel rámér az akksijára, hogy hány volt van benne akkor amikor már csak pár % a töltöttsége. Ebben most 3,7V van.
Ha ez már túl alacsony, akkor lehet hogy ha direktbe rákötök egy 5v-os tápot akkor az valamennyit bele tudna tölteni.Lehet, hogy KO!?
De csak megérne egy próbát egy másik modullal?
Hol laksz? -
mirci18
addikt
Kijelző árát csak.
Hiszen ezt a telefont max olyan ember veszi meg akinek kijelző kell a sajátjába.
Általában a piaci ár feléért szokott elmenni a hibás telefon. -
madmike
őstag
Még annyi kérdés, hogy szerintetek így (feltehetően alaplap hibásan) mennyit érhet a készülék? Patika külső, doboz, tokok, plusz temperalt üveg.
-
madmike
őstag
Feladtam, nem tudom feléleszteni a telefont. Az biztos, hogy nem az akksikkal van gond. 3 akksim van itthon, valamelyikre csak reagálnia kéne.
Eladom kevés pénzért valami vállalkozó kedvűnek.A szinte új akksimat viszont nem adom vele. November közepén vettem a Váci úti LG szervízben. Ha valaki igényt tart rá akkor privátban írjon rám és kitalálunk valami árat.
-
madmike
őstag
Kamera modulon keresztül próbáltad tölteni?
Nincs kamera modulom.
Az a sejtésem, hogy valami program beragadhatott este és az lemerítette a telefont. Lehet hogy annyira lemerült az akksi, hogy nem hajlandó felvenni a töltést. Valaki lehetne olyan jó fej, hogy multiméterrel rámér az akksijára, hogy hány volt van benne akkor amikor már csak pár % a töltöttsége. Ebben most 3,7V van.
Ha ez már túl alacsony, akkor lehet hogy ha direktbe rákötök egy 5v-os tápot akkor az valamennyit bele tudna tölteni. -
SlyChocolate
senior tag
Kamera modulon keresztül próbáltad tölteni?
-
madmike
őstag
Sziasztok!
Reggelre megkotlott a telefonom. Este még minden rendben volt. Reggel már nem ébresztett, ki volt kapcsolva. Azóta nem tudom bekapcsolni, töltést nem veszi. Van egy régi akksim, beleraktam azzal se történik semmi. Van valami tippetek? -
Ati1979
veterán
-
tibike8
őstag
-
dkovizoli
addikt
-
Ati1979
veterán
Sziasztok,
Garantáltan eredeti, lg G5 akksit, hol kapok és mennyiért? Olyat amivel nem lesz probléma.
-
dkovizoli
addikt
Hát akkor mit csináljak, ha ez nem akar frissülni ¯\_(ツ)_/¯ Bár nem tudom, megoldana-e bármit. Meg olyan nagy bajom nincs is vele.
Voltak olyan dolgok, hogy csak fr után talált frissítést valakiknek. Az meg ugye töröl mindent. Ez a te döntésed, ráadásul én nem akarlak teljes törlésre rábeszélni. Mert nem tudom garantálni az új rendszert. Bár ha csinálsz mentést, amit úgyis javasolnék mindenképp, akkor elméletben vissza tudod állítani a cuccaid. Vagy lehet LG UP-al is feltenni. De ha nem érdekel annyira, akkor hagyd így.
-
Crystalheart
őstag
-
dkovizoli
addikt
Akkor az már Android 8, de nekem nem jelzi, hogy volna frissítés.
Igen, oreo. Tavaly novemberi a biztonsági patch és nem is ezzel jött az oreo. Ez legalább a megjelenés után 3 hónappal jött.
-
Crystalheart
őstag
-
dkovizoli
addikt
Android 7.0 v20g, ez van a rendszeradatokban. Gondolom, ez a legújabb, ami erre a telefonra frissül.
Nálam v30f.
-
Crystalheart
őstag
Nougat van a telódon?
Android 7.0 v20g, ez van a rendszeradatokban. Gondolom, ez a legújabb, ami erre a telefonra frissül.
-
SlyChocolate
senior tag
Hát, feltettem ezt a Night Mode programot, és minél följebb húzom a csúszkát, annál szellemképesebb a képernyő. Azt hiszem, nem győzött meg, ráadásul a fehéret megsárgítja.
Nougat van a telódon?
-
Crystalheart
őstag
Gyerekek ne beszéljetek már hülyeséget.
Ezerszer leírtuk itt a topicban tessék már használni....
[Night mode]Hát, feltettem ezt a Night Mode programot, és minél följebb húzom a csúszkát, annál szellemképesebb a képernyő. Azt hiszem, nem győzött meg, ráadásul a fehéret megsárgítja.
-
dkovizoli
addikt
Nem lehet, hogy ott inkább az utángyártott akksi volt valami selejt? Az én és az egyik barátom telefonja is gond nélkül megy utángyártott akksival. Más kérdés, hogy egyik sem igazán hozza a gyári akksi teljesítményét.
Tízből nyolc embernél az utángyártott volt selejt? Inkább nektek volt marha nagy mázlitok. Már ha lehet azt mondani arra, hogy valamennyit bír az az akksi, de a gyárit azért nem éri utol. Azt is el tudom képzelni, hogy gyári leselejtezett, esetleg minőségellenőrzésen megbukott akksikat adtak el utángyártottként, átcsomagolva.
-
Phantom Lord
aktív tag
Nem lehet, hogy ott inkább az utángyártott akksi volt valami selejt? Az én és az egyik barátom telefonja is gond nélkül megy utángyártott akksival. Más kérdés, hogy egyik sem igazán hozza a gyári akksi teljesítményét.
-
honda23
aktív tag
Ha van lehetőség gyári akksit venni akkor természetesen az a legjobb. Az viszont egyáltalán nem igaz, hogy ne menne másfajta akksival.
Csak gyári akksival megy...
Vétel nélkül kipróbáltam pár típust.
Sőt még full gyárinak mondott akksi sem az sok helyen.
Nem tölti az utángyártottat, egyből kikapcsolja a telefont.
-
dkovizoli
addikt
+1. Lehet, hogy sokan már nincsenek itt. Sokszor elmondtuk ezt. Sokan mégis inkább, mert az olcsó, a gyári pedig nem. Utána 90%-uk nem tudta használni. Szóval k8dobtak pár ezer ft-ot. Köztük én is. Igaz én csak azért vettem, mert a gsm boltban bizonygatták, hogy ők eredetit árulnak. Azután kiderült, hogy mégsem. Ezután vettem márkaszervízben. Azzal érdekesmód semmi probléma azóta sem. De mindenki onnan vesz, ahonnan akar.
-
mirci18
addikt
Ha van lehetőség gyári akksit venni akkor természetesen az a legjobb. Az viszont egyáltalán nem igaz, hogy ne menne másfajta akksival.
Kérdezzük már meg róla a topik lakókat is.
Hány olyan ember van itt aki után gyártott akksit vett aztán jól befürdött vele mert a telefonja jelezte nem eredeti nem tölthető. -
SlyChocolate
senior tag
De ez a képernyő színeit nem változtatja meg?
De.
Épp ez a lényeg a kék fény szűrése.
A gyári kalibrálás sza. ezért kell állítani.
Az újabb LG-kben már van rá beállitás.
Amúgy mint írtam annó ez nem olyan probléma mint a samúknál.
Ott a beégés végérvényes, itt csak múló dolog.
Amúgy az oreoval nálunk nagyon rossz volt így ment vissza a nougat. -
Phantom Lord
aktív tag
-
Crystalheart
őstag
Gyerekek ne beszéljetek már hülyeséget.
Ezerszer leírtuk itt a topicban tessék már használni....
[Night mode]De ez a képernyő színeit nem változtatja meg?
-
dkovizoli
addikt
Gyerekek ne beszéljetek már hülyeséget.
Ezerszer leírtuk itt a topicban tessék már használni....
[Night mode]?
-
SlyChocolate
senior tag
Gyerekek ne beszéljetek már hülyeséget.
Ezerszer leírtuk itt a topicban tessék már használni....
[Night mode] -
Crystalheart
őstag
A szellemkép igen, már elfogadtam. ¯\_(ツ)_/¯
A kamerájával kb. meg vagyok elégedve, korahoz képest jó. Az instagramomon egyet leszámítva minden kép ezzel készült. (Link a profilomon.)
Most teljes merulésről töltöttem egy 1 A töltővel és ezek szerint 1000-1100 mAh a kapacitás az eredeti 2800 helyett.
-
mirci18
addikt
Már egy idege csinálja, és igen, 20 % alatt már rohanni kell töltőért. A grafikonon látszik, hogy minél kisebb a töltöttség, annál gyorsabban merül, tehát exponenciálisan veszíti az energiát, pedig csak böngészek. Kb. 2-2,5 éves lehet, augusztusban vettem hasznátan 40-ért, de jó állapotban, akkor még volt rá 2-3 hó gari. (Valószínűleg a szellemkép miatt adtak túl rajta, meg az 5 GHz-es hálózatokat sem látja, de mindkettő a gari lejárta után tűnt föl.)
Ha jól tudom, csak szakszervizben érdemes akksit venni, ugye?
Csak ott vegyél akksit.
Másfajtát nem fogad el a telefon.
Szellemképpel nem sokat tudsz tenni.
Sajnos ez kijelző betegség. -
Crystalheart
őstag
Ha gyakorta így jársz vagy érzed hogy az akkumulátorod kevesebb ideig bírja akkor csere.
Nekem annó egyszer egyszer jött elő ez a szindróma amikor gyorsan merült a telefonom. Percenként 1-2 százalékot.
Vagy beragadt a cucc vagy valami szoftveres bug volt vele.
Ha 20 százalék alá meríted a telefont és onnan gyorsan merül.
Vagy ha 20 százalék alatt fotózol és 1-2 fotó után kikapcsol akkor az akku tuti cserés.Már egy idege csinálja, és igen, 20 % alatt már rohanni kell töltőért. A grafikonon látszik, hogy minél kisebb a töltöttség, annál gyorsabban merül, tehát exponenciálisan veszíti az energiát, pedig csak böngészek. Kb. 2-2,5 éves lehet, augusztusban vettem hasznátan 40-ért, de jó állapotban, akkor még volt rá 2-3 hó gari. (Valószínűleg a szellemkép miatt adtak túl rajta, meg az 5 GHz-es hálózatokat sem látja, de mindkettő a gari lejárta után tűnt föl.)
Ha jól tudom, csak szakszervizben érdemes akksit venni, ugye?
-
mirci18
addikt
Ha gyakorta így jársz vagy érzed hogy az akkumulátorod kevesebb ideig bírja akkor csere.
Nekem annó egyszer egyszer jött elő ez a szindróma amikor gyorsan merült a telefonom. Percenként 1-2 százalékot.
Vagy beragadt a cucc vagy valami szoftveres bug volt vele.
Ha 20 százalék alá meríted a telefont és onnan gyorsan merül.
Vagy ha 20 százalék alatt fotózol és 1-2 fotó után kikapcsol akkor az akku tuti cserés. -
Crystalheart
őstag
-
stickrs
senior tag
Szerintem Te meg a volt topic gazdánk aggódtak csak itt annó.....
A többségnek semmi jah de a szellemkép a sw gond volt....Szellemkép nekem is volt, aksit is cserélni kellene, de én akkor váltottam amikor a gps is behalt...most megvan másodtelefonnak, de igazábol én a G4-et jobban szerettem amíg el nem szállt az alaplapja, este sokkal jobb képeket/videot csinált pl.
-
mirci18
addikt
Szerintem Te meg a volt topic gazdánk aggódtak csak itt annó.....
A többségnek semmi jah de a szellemkép a sw gond volt....Érdekes a hozzáállásod a témához. Értem én hogy veded az Lg-t mert szereted de be kellene látni sok hibája volt.
Többen panaszkodtak rajtam kívül is a töltésre a wifire.
Nyilván nem mindenki lett bootloopos kétszer mint én. De a legtöbb pórul járt gazda már nem jár ide vissza. Így itt jobbára csak a pozitív vélemények jelennek meg amivel könnyen be lehet csapni embereket -
#31631410
törölt tag
-
dkovizoli
addikt
-
#31631410
törölt tag
Szerintem Te meg a volt topic gazdánk aggódtak csak itt annó.....
A többségnek semmi jah de a szellemkép a sw gond volt....Sziasztok ! Esetleg vki meg tudná mondani,h hogyan deríthetem ki,h mikori gyártású a készülék? Köszi előre is...Gábor
-
SlyChocolate
senior tag
Szerintem Te meg a volt topic gazdánk aggódtak csak itt annó.....
A többségnek semmi jah de a szellemkép a sw gond volt.... -
dkovizoli
addikt
Te rendesen kifogtad. Én az elsők közt vettem és vagyok itt a fórumban. Töredéke problémám nem volt vele, mint neked. De bootlooposra sem sokra emlékszem a fórumból. A G4-nél annál inkább. Leginkább a szellemképesedésre és jópáran a gps problémára panaszkodtak. Nálam ezek sem jöttek elő.
-
mirci18
addikt
Értem, akkor elgondolkodtató! Akkor lehet hogy más típust keresek, más gyártóktól. Köszi a segítséget.
Nincs mit.
Nekem kétszer volt szervízben bootloop miatt.
De volt töltési hibám. A Gps-em egy kuka volt.
Melette elengedte a ragasztást is a telefon plusz volt ugye szellemképesedés is. -
szita.erno
senior tag
-
mirci18
addikt
Most készülök vásárolni egy ilyen telefon. LG még sosem volt. Remélem jó választás lesz!

Árban jó telefon csak sajnos sok a széria hibás bootloop-os telefon.
Plusz ezen kívül is még van pár nyűgje a telefonnak a kialakítása révén. -
mirci18
addikt
Nem is vitatom, hogy jobb teló.
Csak annyit mondtam, hogy sokkal könnyebb a HW helyzete.
A kevesebb képpont miatt.
Illetve azt, hogy a kínai gyártók még nem nagyon akarják meglépni a QHD felbontást.Ebben lehet igazad van de az átlag embernek a qhd full hd közti különbség nem nagyon mérhető,
a legtöbbnek nincs szüksége a full hd-nál jobb felbontásra. -
szita.erno
senior tag
Most készülök vásárolni egy ilyen telefon. LG még sosem volt. Remélem jó választás lesz!

-
SlyChocolate
senior tag
Nem is vitatom, hogy jobb teló.
Csak annyit mondtam, hogy sokkal könnyebb a HW helyzete.
A kevesebb képpont miatt.
Illetve azt, hogy a kínai gyártók még nem nagyon akarják meglépni a QHD felbontást. -
mirci18
addikt
Az tök mindegy mekkora a kijelző mérete az igp szempontjából.
A pixel sűrüség is indiferens.
Csak az számit, hogy ennek a kínai vasnak 1.2 millió képpontal kevesebbet kell számolnia.
Na az nagyon nem mindegy.
Én kérek elnézést csak harmad a különbbség nem a duplája............Értem én hogy imádod a G5-öt de már vannak jobb telefonok nála.
A pixel sűrűségről csak annyit hogy lehet itt kalkulálgatni. De. A Honornak nagyobb a kijelzője. Nem kicsit nagyon. Továbbá lesegetheted ittba kijelzőt de minek. Különbséget nem fogol észre venni. -
SlyChocolate
senior tag
Almát a körtével összehasonlítás.
[link]Azért nem csoda hogyha 30 százalékkal gyengébb képpontszámban a Honor mikor nagyobb 1.1 collal.
Minnél nagyobb a kijelző méret annál kissebb a pixelsűrűség.
Egyébként maga telefon nem véletlenül annyira erős.
Kb mindenben kétszer olyan jó papíron mint a G5.
Nyilván kamerában a szoftver kihasználásában nem biztos hogy teljesen elő fog jönni.
De a kétszer olyan gyors és erős telefon magáért beszél.Az tök mindegy mekkora a kijelző mérete az igp szempontjából.
A pixel sűrüség is indiferens.
Csak az számit, hogy ennek a kínai vasnak 1.2 millió képpontal kevesebbet kell számolnia.
Na az nagyon nem mindegy.
Én kérek elnézést csak harmad a különbbség nem a duplája............ -
#31631410
törölt tag
-
mirci18
addikt
-
mirci18
addikt
Ezek a vasak milyen natív kijelző felbontással mennek?
Pont most jött az MM hírlevél a Honor View 20-ról.
Ezek a kínai cuccok még mindig 1080p-ben mennek.
Így fele annyi kép pontal nem is csoda a jó tutu teszt.......Almát a körtével összehasonlítás.
[link]Azért nem csoda hogyha 30 százalékkal gyengébb képpontszámban a Honor mikor nagyobb 1.1 collal.
Minnél nagyobb a kijelző méret annál kissebb a pixelsűrűség.
Egyébként maga telefon nem véletlenül annyira erős.
Kb mindenben kétszer olyan jó papíron mint a G5.
Nyilván kamerában a szoftver kihasználásában nem biztos hogy teljesen elő fog jönni.
De a kétszer olyan gyors és erős telefon magáért beszél. -
#31631410
törölt tag
Használd jó egészséggel.
köszi
-
dkovizoli
addikt
-
SlyChocolate
senior tag
-
#31631410
törölt tag
Szia.
Már nem érhető el elfogyott de szerintem ismerve az Lg G széria hibáit másrészt tudva azt hogy már ez egy régi telefon régi hardverrel még régi fajta nem hosszított kijelzővel nem érdemes megvenni.
Szerintem ha jól akarsz járni veszel egy Huaweit vagy Xiaomit.
Legyen az egy sima vagy egy Lite modell.
Már az összes tavalyi lite modell is az Lg G5 szintjén van.
A sima vagy a pro modellek meg fölötte.Köszi a választ...Megvettem....nnna mindegy... az a baj,h kicsit hányok a huawei-től...unszimpatikus,de ne kérdezd,h miért...jó lesz ez még.. :-D
-
SlyChocolate
senior tag
Mit nyomkodtál pontosan?
Itt egy összehasonlító táblázat.A tavalyi lite modellek pariban vannak a G5-el.
Pro modellekben sem tud ennél többet.
Nekem Mate 10 pro van.
Folyamatosan 40 böngésző oldal megnyitva mellette 5-6 alkalmazás.
De hiába váltok az alkalmazások közt nyilván újratöltés van ugyanúgy ahogyan a G5-nél.
Ez nem feltétlen a Huawei hanem az android hibája szerintem.Ezek a vasak milyen natív kijelző felbontással mennek?
Pont most jött az MM hírlevél a Honor View 20-ról.
Ezek a kínai cuccok még mindig 1080p-ben mennek.
Így fele annyi kép pontal nem is csoda a jó tutu teszt.......
Új hozzászólás Aktív témák
-
8917 - 8801
8917 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Revolut
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Philips LCD és LED TV-k
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- A Xiaomi robot az otthoni villanyautó töltést is megkönnyíti
- Véletlenül leleplezte a következő Ryzen Theardripper kódnevét az AMD
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Mesterséges intelligencia topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Autós topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






