Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz rep3at #7 üzenetére

    De épp azért idegesít, mert mikor kidobálják 600-ért, csodálkoznak, hogy alig viszik (és ez most igaz mindegyikre, Androidosra, Blackberryre, Touchpadra), és siránkoznak, hogy jajj, le kellett engedni 300-ra, hogy vigyék... Még így is keresnek rajta.

    Valaki itt kérdezte, igen tisztában vagyok vele, hogy vannak egyéb költségek is a gyártásán kívül, de ha annyi is lenne, mint a gyártás (pedig annál szerintem kevesebb az egyéb költség), akkor is 300 környékén járunk... Ha 350-400 körül adnák újonnan, még akkor is nyernének, és ami a legfontosabb, sokkal többet adnának el, több lenne a haszon. Nagy haszon x kevés eladás vagy Kis haszon x sok eladás. Az utóbbival még a felhasználók is elégedettebbek lennének.

    És pont azért kérdeztem, hogy aki tud, küldhet linkeket, mert nem, nem tudom mennyiből jön ki egy ilyen cucc, de már rég tervezem, hogy utánaolvasok. Kösz az Ipad linket, de pl. nekem üres oldalt hozott be, csak a fejlécek voltak.

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák