Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz #76289792 #23 üzenetére

    Sure, mert leírtam a véleményem. Tényleg nagyon offenzív volt, gratulálok. :)

    Vamos a la playa.

  • juuzer

    addikt

    válasz #76289792 #25 üzenetére

    Láttam már párat nyugi. Sőt, nyomkodtam is wow. :)

    Hulladék kamerára, meg azoknak a hiányára, amit már többször is leírtam nem vágyom köszi. :)

    Vamos a la playa.

  • juuzer

    addikt

    válasz #76289792 #27 üzenetére

    Enjoy your 8 Pro then. ;)

    Ízlések és pofonok, képtelen lennék újra stock droidot használni. :)

    Vamos a la playa.

  • juuzer

    addikt

    válasz #76289792 #31 üzenetére

    Nem, csak nincs kedvem és felesleges energiám cicaharcolni egy megrögzott PlebPlus-vallású júzerrel. :)

    Vamos a la playa.

  • CptAdamica

    veterán

    válasz #76289792 #33 üzenetére

    Szerencsére a szakmai topikokban nyomát sem látni. De, mielőtt megtriggerem:

    Megyen!

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #23 üzenetére

    Mit kell jelenteni? És miért?

    #24 Juuzer +1

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #46 üzenetére

    Nem győztél meg. Már csak azért sem, mert rengeteg nagytudású cégnek van olyan érdekes húzása, amik felett simán átsiklanak, szerintük rendben van. És akkor jön egy egyszerű paraszt mint én és nem tudom használni a szerintük remek cuccot. Most egy példát írok. Facebook messenger. Kénytelen vagyok feltelepíteni a tabletemre, mert böngészőből eléggé használhatatlan a dolog.
    Tehát adott egy tablet, fektetett módban, billentyűzettel. Jön a Facebook messenger, ami a királyok királya, a Föld leghatalmasabbja, a tótum faktum. És azt csinálja a remek program, hogy amikor meg szeretnék osztani valamit messengeren, akkor bejön a névjegyzék lista. Igen ám, csak a képernyő elfordul álló helyzetbe... Magától. Úgy, hogy a tablet az asztalon pihen fektetett nézetben és én egérrel navigálok, mint egy laptopon. És ez nem zavar senkit, mintha a Földön én használnám egyedül tableten...
    Na ennyit adok a GSMA véleményére...

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #48 üzenetére

    Csakhogy szerintem egy készülék megítélése az lehet egyéni nézőpont is. Ugyanis kinek mire van szüksége. Talán abban egyetérthetünk, hogy ebben az árkategóriában, ami legyen 200 ezer Ft, nos ebben a kategóriában már minden gyártó készüléke egészen jó. Nem ismerem az O+ telefonjait. Annyi tűnt fel, hogy amikor a kollégám mutatni akart valamit a O+ 7 telefonján, hát először is a képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó az nem mindig azt tette, amit szeretett volna. De lehet, hogy a Samsung is ilyen, azt se tudom.
    A másik ami feltűnt, hogy amikor valahová belépett a kollégám egy oldalon a böngészőben, hát bepötyögte a jelszót. Míg a Samsung termékeiben már alap szinten legalább 2 éve ujjlenyomattal tudok belépni internetes oldalakra is, valamint az alkalmazásokba is. De ez is ugye nekem fontos, másnak nem biztos. Szóval ilyenekre gondolok.

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #50 üzenetére

    Mi az az A10-es beléptetés? Amúgy az ujjlenyomatos beléptetést tudja a 7 pro?

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #52 üzenetére

    Azt tudom, hogy szoftveres, csak azt nem tudtam, hogy az O+ rendelkezik-e saját jelszókezelővel, amiben nagyjából meg lehessen bízni.
    Nos, sokan kérdezik, hogy miért veszik meg emberek a Samsung túlárazott mobiljait. Hát én pl ezek miatt az apróságok miatt, amik a kényelmemet szolgálják. Ugyanazért, amiért valaki mondjuk Suzuki helyett Mercedest vesz. Mindkettő elgurít a célra, csak nem mindegy hogyan.
    Lehet telefonálni meg böngészni az O+ telefonnal is, meg a Samsunggal is, csak nem mindegy, hogyan.
    Sokszor láttam már fórumokon, amikor valaki leírja, hogy a vacak Samsungja helyett vett egy csodálatosan olcsó sájomi telefont és értetlenül áll, hogy nincsen benne ilyen, olyan, meg amolyan funkció és szeretné előcsalogatni, mert hát feltételezi, hogy minden android tudja. És akkor általában felvilágosítják, hogy nem, nem tudja alapból az android, azt a Samsung tudja...

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #54 üzenetére

    Igen, de pont ez miatt írtam, hogy egyéni felhasználói szokások vannak, így nem lehet egy kisebb csapat véleménye szerint kategorikusan kijelenteni, hogy melyik a jobb. Na most azt nagyon megköszönném, ha mutatnál egy Samsung Note 9-nél egyetlen röccenést is. Nem tudsz. A kijelzője pedig nem lyukas. Azért ezzel hasonlítom, mert árban ugyanannyi, mint a 7T+
    Lehet, hogy te megelégszel azzal, hogy a jelszókezelődet Juan Sanchez írta Dél-Amerikában az esőerdőben egy pálmakunyhóban és szívesen rábízod a jelszavaidat, én viszont jobban megbízom a Samsung világmárkában ilyen téren.
    Nekem igenis fontos az, hogy kiszolgáljanak. A Samsung kiszolgál minden programmal. Én nem akarok mindenféle idegeneket hozzáengedni a telefonomhoz. És összevadászgatni sem akarom.
    Nekem nem felel meg a Google féle gmail. Nem felel meg semmilyen billentyűzet, mert a Samsung billentyűzetén kívül egyiken sem lehet kikapcsolni a "szóköz hozzáadása a bevitt szó után" funkciót. IP védelem, és most a kesztyűs vírusos időszakban fogalmad nincs milyen jól jön az irisz szkenneres feloldás. A ledes tok, nos ilyet se láttam más gyártónál. A külön alkalmazás hang, tehát szól a zene a bluetooth rendszeren és nem halkítja le a zenét ha valakire rájön a messenger roham, hanem pittyeg a telefonon. A vezeték nélküli töltés. A beépített érintőtoll, mely szintén szuper a vírusos időszakban. Pl ezt megnézném, hogy mivel váltod ki, tehát egyszerűbb, ha azt írod rá, hogy hülyeség. És mégis mennyit bír a 7T+ egy feltöltéssel? 1 hetet? Kötve hiszem. Ugyanűgy 1-1,5 napot bír, mint bármelyik mai telefon. Dolby Atmos sok telefonban van, de hallásjavító adapt sound aligha van másik gyártó termékében. Reggelig sorolhatnám, de úgyis mindenre azt írod majd, hogy felesleges. Ezt már ismerem :)

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #56 üzenetére

    Látom, kicsit besértődtél, meg is értem. Hiszen semmivel nem tudtad megcáfolni azt, amit írtam. Jól megköpködtél és kész.

    Nem, nem vagyok hozzászokva a röccenéshez. van egy Samsung Tab S3-mam, na az laggol, mint a kezdeti androidos telefonok. Utálom is mint a sz@rt, tervezem lecserélni iPadra. Mert azt próbáltam és ami jó, azt el kell ismerni. Látod, nem vagyok Samsung fanatikus.

    Ismétlem: a Note 9-en nincsen lyuk... se notch... azért hasonlítottam direkt ezzel a 7+ telefont, mert árban ugyanannyi.
    Ismétlem harmadjára, hogy az, hogy kinek mi a fontos, az teljesen szubjektív. Pl engem nem érdekel az A12. Addig, amíg a bank szavatolja nekem a biztonságot az általa megadott minimális rendszerkövetelmény mellett, addig nem izgulok az A verziószámra... Nekem a 8 még jobban is tetszett, mint a 10. Az meg engem nem érdekel, hogy ki mit magyaráz ki. Ha engem bármiféle kár ér úgy, hogy gyári rendszert hasznáok, a bank kártalanít. Azt mégse mondhatom a panaszom felvételekor, hogy feltettem valami kulibuli cég jelszókezelőjét és a full rendszeremet átadtam nekik...

    A billentyűzetes példámat nem értetted, ami nem lep meg. Így elmagyarázom szájbarágósabban. Szóval nem azt állítottam, hogy csak a samsung billentyűzetben van szóköz. Gondolom ezt hitted. Hanem arról van szó, hogy amikor használod a beépített szótárat, tehát elkezdesz begépelni egy szót, legyen a "kutya". Elkezded írni, hogy "ku", mire felajánlja neked magától, hogy kutya. Ezt minden billentyűzet így csinálja. Ráböksz a felajánlott "kutya" szóra, mire beviszi a rendszer a szövegmezőbe és azonnal utána dob egy szóközt. Nos ezt a plusz szóközt egyetlen egy külsős billentyüzeten se lehet kikapcsolni, legkevesebb 10 félét próbáltam. Egy tudta, a Swype keyboard, de az megszűnt...

    Értem, hogy neked mindegy, hogy kap IP minősítést egy telefon, vagy éppen csak kinyomják rágógumival a hézagot és azt mondják, hogy cseppmentes, de ahogy a csivava nem kutya, a qva pedig nem feleség, úgy az O+ 7T se IP védett. Lehet ezt ragozni meg magyarázni...
    És ne gyere azzal, hogy az OP 8 majd mit kap meg, én se írtam, hogy a Note 26 mit kap majd meg... Sőt, egy 2 éves technikával alázom a te csúcsmobilodat, amit a GSMA vagy melyik romkocsma társaság beállít a világ legjobb tellájának.
    Az ercfelismerőt engedélyezi a mobilfizetés? Mert az íriszt azt igen...

    Nem mutatok a karbonodnál könnyebb tokot, mert nekem ledes tok kell, erre maszturbálok esténként. És egyik gyártó sem készít ilyet... Nem kell ezt tovább ecsetelni. Merga vs Suzuki...

    Tényleg beteszed a messengert a Game Space-be? És tényleg ott a helye a játékok között egy messengernek? És beteszed mellé az emailt, vibert, skypeot, a mcdonalds appot megg mindent? Mert minden ad ki értesítést :D

    Tényleg, tudja majd az OP8 a wireless töltést? A Samsung Note 26-on meg repülni lehet majd. Mert légdeszkaként fog funkcionlni... Inkább beszéljünk a máról...

    Igen, a tollat nem használom nonstop, ez tény. De azért egy kicsit minden nap használom. És megint csak a Samsung tudja.

    Az S10-et nem ismerem, hogy mennyit bír az akkuja. De diszkréten elhallgatod, hogy mennyit bír a 7+. Az enyém 1,5 nap zúzósan, most, hogy itthon vagyok, 2 nap minimum, de inkább több.

    Az adaptív hangzást sem ismered. Nem véletlen. Mert egyik márka sem tudja, csak a Samsung. Egy rövid hallásvizsgálatot tart a rendszer. Igen, ugyanazt a sípolós játékot kell végig játszani, amit a munkavédelmi hallás vizsgálaton. És amilyen hangtartományban nem hallasz, azt kompenzálja, kierősíti. Így olyan hangokat is meghallasz egy zenében, amit más körülmények között nem hallanál... Nekem pl a bal fülem gyengébb... A Samu gondoskodik róla, hogy úgy halljam a zenét, mintha jó lenne a fülem...

    Végérvényesenpedig a bajok ott kezdődnek, hogy fanatikus lettél és nem értetted meg a mondatomat:

    Az, hogy melyik a legjobb telefon, az SZUBJEKTÍV. Neked a 7T, nekem az N9. Kár ezen idegeskedni... És ezt nem a GSMA fogja megmondani. Hanem én, vagy éppen te. Nagymamámnak pl egyikünk telefonja sem a legjobb. Csak a 3210, mert azt szokta meg. Érted már?

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

  • Schuler888

    senior tag

    válasz #76289792 #54 üzenetére

    "Ahogyan Samsung megoldásánál is van jobb és biztonságosabb."
    Nocsak :D emlits mar egyet ami legalabb a kozelebe er a tobbretegu Knox vedelemnek, ez az amit a BB is kb 1:1ben lemasolt amikor androidra valtott. De biztos va biztonsagosabb es jobb, ha te mondod, varom mi az ;)
    "Ellenben szerintem végtelenül unalmas a felülete, nagyon komoly problémák vannak a rendszerrel, baba-ikonok, rendkívül rossz üzemidő stb."
    Azt a vegtelenul unalmas feluletet tartja megis minden tesztoldal a legjobb android feluletnek, es biztos viccbol masolja tobb gyarto is a ONE UI megoldasait :DDD egyebkent ha nem tetszenek az ikonok, itt mar sok eve beepitett tema aruhaz van, kimondottan ikon pakk szekcioval megaldva, hagyjuk mar az ilyen eroltett erveket, ha nem is ismered amit fikazol..
    "6,7 col 90 hz QHD ÉS lyukmentes kijelző."
    Samsungnal akar 6.9es kijelzo, es 120Hz, hat ez mind2 nagyobb sajnos, a lyukmentesseggel meg bukod az IP ratinget, nem tudom, szted veletlen hogy az idei 1+ mar nem lyukmentes? :)) ja, de egyebkent ha akarod a samsungnal is van lyukmentes kijelzos készülék... ejj megint rengeteg dolog amivel nem vagy tisztaban csak a fika.. :(
    En megertem hogy elfogult vagy a keszulekeddel szemben, de legalabb megalapozottan fikazd a nala jobb gyartot, ha mar ennyire szurja a szemed, de legjobb lenne elfogadni, es nem harcolni, hanem boldognak lenni azzal amid van :)

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

  • kr:sz

    tag

    válasz #76289792 #62 üzenetére

    Minden tiszteletem, hogy időt nem sajnálva válaszolgatsz az ilyen fanatikusoknak, de szerintem te is beláthatod, hogy felesleges energiákat beleölnöd, hadd élvezzék a bálványként imádott eszközüket :)

  • kr:sz

    tag

    válasz #76289792 #64 üzenetére

    Én pl. lassan vásárlás előtt fogok állni. Az első munkahelyemen (a másik nagy koreai elektronikai gyártó) szereztem egy nexus-t a pure droid élmény miatt, amit imádtam. Aztán váltottam iphone SE-re amit a mai napig elégedettséggel használok, de néha már jó lenne picit nagyobbra váltani. Tesómnak van egy Oneplus 3T-je ami a mai napig iszonyatosan fluid és szuperül működik így android vonalon nálam is csak a One Plus játszik. Van Samsung céges telefonom (nem csúcs, középkategória, de szenvedés vele az élet és pár éves) Szóval nálam droid vonalon marad a OP vagy újra iphone.

    Etetni meg nem kell a trollokat. Nem válaszolsz, kidühöngni magát egy kommentben aztán ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák