Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz Linkin1994 #16 üzenetére

    Én elsősorban a mérete miatt váltottam nemrég iPhone-ra (13 Mini). Számomra egyáltalán nem túl kicsi a telefon, pedig minden este filmet/sorozatokat nézek rajta, és sajnos napi több órát megy a Facebook/böngésző. Ellenben ha egy nagyobb telefont a kezembe veszek, azt minden borzasztó nagynak érzem, és ez tök rossz érzés bennem. Az előző telefonom is nagyobb volt ennél (de még mindig kicsinek számító Pixel 3a, ami pont akkora mint egy Samsung S7), és azt folyamatosan túl nagynak éreztem.
    Pár évet most lehúzok a 13 Mini-vel, aztán ha kiköveteli, megnézem, mi a kapható legkisebb, de értelmes készülék. Nem vagyok hajlandó felülni a tepsitelefon vonatra.

    Egyébként kis akku: cserébe kisebb a kijelző is, így kevesebbet fogyaszt. Meg ugye OLED meg energiatakarékos chip. Azért össze lehet ezt hozni: sokszor lefekvéskor még 50% felett van a 13 Minim akkuja...

    Játszani is szoktam, igaz, főleg Hearthstone, meg hasonló kártyajátékokkal, plusz mostanában némi Diablo. Elhiszem, hogy erre alkalmasabb egy tepsi, de ezen is jól működik.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák