Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Cyberpunk #95 üzenetére

    Ajánlom figyelmedbe azt amit írtam - Továbbra is igaz az, hogy mindenki a saját pénztárcájának, elvárásainak és keze méretének megfelelő (kényelmesen használható) okostelefont fog venni.

    Kár hogy nem videóztam le múltkor, amikor egy pasi a metrón 7"-os tabphonejával beszélgetett és le fel csúsztatta a fején (a füle és szája között) az okosát, mert másképp nem tudott vele beszélni. Elég groteszk látvány volt, mit ne mondjak. A mellette ülők alig tudták visszatartani a nevetésüket. Egy idő után ha sok ilyen ember fog mászkálni és megszokott dolog lesz, nem fognak ezen mosolyogni mások, de addig ez inkább közröhej tárgya. Nem vagyok én semmi ellen sem, csak a logikát és ésszerűséget kezdem hiányolni az emberekből. Egérmozihoz 10" tablet dukál, nem 4,5" telefon, amit 100-ból 10 ember jó ha kényelmesen tud egy kézzel használni, hiába az evolúciós méretnövekedés. Mindenki azt használ, amit akar. Én meg a +1-ezést tartom dedós dolognak... Ha hasonló véleményen van valaki akkor fejtse azt ki bővebben, de ne plusz-egyezzen... Én mindig is meghallgattam a negatív és érvekkel felállított kritikát és van hogy igazat is adtam annak. Sajnos a legtöbben máris a Modkerbe rohangálnak, mert valakinek nem pozitív vagy semleges a véleménye az "óriás telefonokról", hanem kicsit értelmetlennek találja azokat. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák