Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Blyan #100 üzenetére

    biztos nem volt rajtuk fajlkezelo.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Blyan #100 üzenetére

    Hát, ha röviden akarom kifejteni, akkor azt tudom így mondani, hogy rengeteg lehetőség, ami adott iOS alatt is (androidról nem is beszélve, mikor hozzá képest az iOS egy tégla, ami olyan amilyen, nincs jogod változtatni semmin) az WP-nél nincs, sok alkalmazás sincs, nem működik olyan gördülékenyen, mint a többiek, nincsenek a többi rendszerben megszokott dolgok, gondolok itt arra, hogy szerintem normális az, hogy szép, kidolgozott ikonok vannak, van háttered, van menüd, különböző dolgok, amikkel interakcióba lehet lépni, ott szép animációk vannak stb stb. Mindegy WP-nél nincs. Egy Paint-ben rajzolt négyzetekből álló, 16 (max 256) színből álló színskálát felhasználva elkészített, fekete hátterű az egész rendszer, és ezzel le is írtam a Design-t maximálisan. Sokat változtatni sem lehet, az meg, hogy újabban vannak kis (ronda színű) négyzetek is, nem nevezném túl innovatívnak, hasonlókat rajzolgattam régen számtech órán (akár én is lehetnék az egyik MS dolgozó ennyi kreativitással).
    Egy valakit tudok, akinek volt WP-je, de az is gyorsan megvált tőle, mondván "butatelefon" hatást kelt, és nem is, olyan jó (annak ellenére, hogy egy akkor premium kategóriás drága készülék volt), mint korábbi (középkategóriás) Androidos készüléke.
    Sajátosság alatt pedig olyasmiket értek, amik miatt, ha megnézek egy ilyen telefont, azt mondom, nem szép, nem is a legjobb, de tudja ezt meg ezt, és másiknál (android, ios) ilyet még nem láttam, nekem erre szükségem van, a többit meg majd megszokom... Nincs semmi indok, hogy használjak egy ilyet, sőt ellen indok van számtalan. Talán ez is az egyik oka, hogy alig van WP, pedig már nagyon rég nyomják őket, nem ma megjelent dologról van szó, mint a FireFox rendszere, ami új, de lassan eléri majd a jelenlegi WP használók számát...

    (#102) cattus: Meg az utcán, meg a metróban, meg a Westendben, nagyon ritkán látni WP-t, és mint a linkelt statisztikák is mutatják (tehát nem csak, hogy én mit látok, hanem ami tény....), hogy alig van egy nagyon kis %, aki ezt használja, pedig régóta van már.

    (#106) woland_y2k: Az elmúlt 2 hsz-ed, amit nekem szántál teljesen értelmetlen volt, ez meg a szájba szarás művészete :U Sok hsz-es ember, nem feltétlen bölcs ember. Legalábbis ez a Flame felé haladó beszólogatás nem épp erre utal...

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák