Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    válasz _flamer #8 üzenetére

    Attól függ mire akarod használni. Amik kicsit butábbak azok elmennek simán 3 heteket.
    [link] - ez például nagyon jó. Youtube meg telefonhívás nem megy az órán keresztül, de nagyon sokmindent tudnak ezek is. Ha nem kell az LTE támogatás akkor akár elég is lehet.

    GPS, szinkronizáció ezekben is van, ráadásul strava kompatibilis is. Nem egy kategória a kettő, de megfontolandó, hogy kellenek-e az extra funkciók.

    Nekem egy régebbi frontier S3 van, de nem használom olyan funkcióját amit az olcsóbb GTR nem tudna, amely ráadásul vízálló is.

    Barátnőmnek már ennek a 42mm-es női verzióját vettem, és nem bántam meg, nagyon kiforrott darab.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

  • Laci.M

    senior tag

    válasz ollie #11 üzenetére

    Igen ez igaz, de az átlagos usereknek teljesen elégséges a tudása.

    Értesítések, aktivitás különböző edzésmódok, cserélhető óraszíjak, emlékeztetők - ezeket mind mind hibátlanul tudja.

    Munkám miatt 50% iroda, 50% gyártóüzem nem tudom sajnos hordani a samsungot, mert ha kell akkor a gép alatt kell másznom és szerelni nem tudom hordani, mert összekarcolnám, ezért a mindennapokban egy miband 4-et használok non stop. Ami durva, hogy ez a 8ezres karkötő szenzorok tekintetében ugyan azt adja mint a nagyságrenddel drágább Samsung. Lépésszám, pulzus megegyezik mind a két órán. Ebben nincs GPS, de az amazfité gyors, és hamar talál jelet, ráadásul a kijelzője is AMOLED ugyan úgy.

    EKG figyelés az természetesen más tészta, akinek van valami szív panasza annak más a helyzet (bár mint ahogy olvasom ez még kérdéses).

    A google pay / samsung pay támogatás lesz majd még érdekes, mert számomra ismerve a két oldalt ez tudja majd eldönteni, hogy mégis melyiket venném.

    A samsung egyáltalán google pay kompatibilis? Idén elvileg már hivatalosan is elérhető lesz az országban.

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák