Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah, 5-800 W-os verzióba is kérjük. Bizony, lenne rá igény. Nem, nem sül meg a többi alkatrész, ha melegedne, akkor bekapcsolja a ventit is, kész. Igen, volt ilyesmi régen is, lehet átalakítani is, de azok már sehol nincseken, átalakítani meg macera. Ez a "nem hiszem, h hallani a ventit" dolog szubjektív, én pl. hallom, jobb lenne idle passzív (sok mindent le is kapcsol a ventivezérlőm most is).
    Igény van rá, kollégám bányászik, jelenleg 5 VGA-val, neki biztos tetszene. Kisebbe nekem is tetszene.
    A rendszer "terheli" a tápot dologra: ránéztem, háttérbe rakva egy játék, netezek, nincs igazán meleg, most 25-30°C közötti a víz, nagy baj lenne, ha ezt sokallaná.

    Pécsi gyerek: igen, de határeset. Inkább nagyobbat nézzél, ezen ne spórolj, 2 gigawatt alatt nincs élet. :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz imibogyo #28 üzenetére

    LED táp? RGB LED? Mert akkor az egy gémer gép! :D

    Amúgy az ilyen laptop tápok és hasonlók is elég forrók szoktak lenni, mégis bírják sokáig. Nekem inkább a tápok kialakításával van bajom: valóban kell külön a procihoz táp (igen, kell, de nem lehetne igényesebben megoldani, normálisan elhelyezett és vmi combosabb csatival? Lassan már 24 pines megy oda is), a 24 pinre szükség van? Nem lehetne ez helyett vmi kisebb, jobban kinéző csatit oda rakni?

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz imibogyo #35 üzenetére

    Volt pedig :D jel, értem én, de nem lehetett kihagyni :B

    fallenrize: FSP elég jó gyártó, nekem van 10+ éves tápom is, ami működne, de egy projecthez átalakítottam a csatijait. Ha megszorulnék, akkor is inkább egy öreg FSP-t, mint új gagyi...
    szivattyú zaja...? lol. ugorjunk. Segítek: nincs neki, ill. fél méterről nem hallható. Gyári értéket teljes terhelésre adják meg, ha nem vmi extrém rendszer, akkor nem kell azon használni.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz fallenrize #61 üzenetére

    "halk pumpa gyakorlatilag 50k HUF" fele esetleg, vagy rossz helyen nézted.
    "vizes hutes elonye egy top performer levegovel gyakolatilag 3-5%" nem biztos, sőt. Másrészt a vizet 90%-ban a halkság és/vagy a design miatt építik, esetleg kevés a hely a házban, vagy csak nem tetszene egy másfél kilós "vasdarab", ami tépi a deszkát...
    "a viz csak penzkidobas az ablakon" - ilyen alapon egy elektromos autó is az, hiszen nem tud többet a benzinesnél. De a luxusautó is az, amikor a 10 éves is elvisz. Ne mondjuk már meg, h kinek mire legyen igénye, kénye-kedve.

    "plusz a maintenance korulmenyessege" - erről mesélj még :D Mondjuk cserélj ramokat vízhűtés mellett, vagy egy Macho mellett, mATX házban... A vízzel meg nincs gond, ha jó a cucc, akkor előbb bontod HW csere miatt, mint a víz miatt. Logouton is írtam erről, de a vizes topikba is volt szó, h ki mikor takarította vagy ilyesmi.

    "egyszeruen nincs realis erv egy vizes megoldasra" - mondtuk már, de leírom lassan: HALK. Annyira, amennyire egy levegős (nem a passzív netezős gép) nem tud halk lenni. De mást mondok: szép. Nézd meg Jones vagy Balu munkáit, vagy csak a vizes topikban a linket, h milyen gépek vannak. Nekem is az asztalon van, nem mindegy hogy néz ki. Másnak meg igen. Az meg megint szubjektív, h kinek mi a drága. 100k-ból már halk és szép hűtést lehet építeni, de használtan akár feléből is. De ismét az autós példát mondanám, attól, h vkinek megfelel a lada vagy az opel, had én döntsem már el, h megfelel-e nekem is. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák