Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
- Yettel topik
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Mobil flották
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
diostibi
csendes tag
Sikerült szert tennem egy ticwatch pro lte verzióra.
UK vodafone kártya ma megjött (az elsőt elkeverték valahol a szigetek és kishazánk közt, a második 500 Ft-os kártya 3.500 Ft
postaköltséggel ideért ), betettem a telefonba (egyedüli sim-ként) és megnyílt az esim lehetőség. T-s esim-et sikerült hozzáadni, működik 
A UK vodafone kártya 2024 júniusig inaktív állapotban élő státuszú (nem kellett aktiválnom ehhez a mutatványhoz). Ha valakinek kell ugyanilyen célra, szívesen odaadom.Lehet én kölcsönkérném akkor majd erre. Most akarom rendelni.
Egy kérdés. A gpay megy az órán? -
rooland76
csendes tag
Sikerült szert tennem egy ticwatch pro lte verzióra.
UK vodafone kártya ma megjött (az elsőt elkeverték valahol a szigetek és kishazánk közt, a második 500 Ft-os kártya 3.500 Ft
postaköltséggel ideért ), betettem a telefonba (egyedüli sim-ként) és megnyílt az esim lehetőség. T-s esim-et sikerült hozzáadni, működik 
A UK vodafone kártya 2024 júniusig inaktív állapotban élő státuszú (nem kellett aktiválnom ehhez a mutatványhoz). Ha valakinek kell ugyanilyen célra, szívesen odaadom. -
pczinder
tag
-
goldister
tag
Sziasztok. Samsung Galaxy Watch Active 2-ről váltanék erre a típusra. Két dolog érdekelne:
1. always on módban, analóg számlapot választva megjeleníthető-e folyamatosan a másodpercmutató (ezt a Samsung a legutóbbi frissítéssel megszüntette), illetve
2. az LTE verzión sikerült-e az esim aktiválását követően is működtetni a fizetés funkciót.
Köszönöm szépen!Üdv!
1. Kijelzi a másodpercet.
2. Sikerült beállítani. Múködik minden, fizetés is. Kellett hozzá egy UK vodafone-s kártya. -
pczinder
tag
Sziasztok. Samsung Galaxy Watch Active 2-ről váltanék erre a típusra. Két dolog érdekelne:
1. always on módban, analóg számlapot választva megjeleníthető-e folyamatosan a másodpercmutató (ezt a Samsung a legutóbbi frissítéssel megszüntette), illetve
2. az LTE verzión sikerült-e az esim aktiválását követően is működtetni a fizetés funkciót.
Köszönöm szépen! -
Drag77
senior tag
Igen. Átállítod a mobvoi honlapját németre akkor látod hogy már van LTE verzió IS A PRO 3 ULTRA-bol... Csak ide direktbe nem szállítják, valszeg a fennt említett támogatás hiánya miatt. De ha működik a német pre-pqid kártya megoldás, és utana elfogad magyar esim-et akkor az nagy királyság lenne... Amazon vqgy Ali-n keresztül megvehető..
Köszönöm az infót.
-
madve
tag
Igen. Átállítod a mobvoi honlapját németre akkor látod hogy már van LTE verzió IS A PRO 3 ULTRA-bol... Csak ide direktbe nem szállítják, valszeg a fennt említett támogatás hiánya miatt. De ha működik a német pre-pqid kártya megoldás, és utana elfogad magyar esim-et akkor az nagy királyság lenne... Amazon vqgy Ali-n keresztül megvehető..
-
Drag77
senior tag
Szia hogyhogy nem a pro3 ultra LTE verziót vetted meg? Én is szemezgetek vele csak attól féltem hogy magyar esim-el nem lehet aktiválni. Akkor viszont az a megoldás hogy egy német simet be kell rakni a telefonba es lehet aktiválni -telepiteni az esim szolgáltatást? Utána pedig elfogad már magyar esim-et is? Jól értem ugye?
Lehet már kapni az ultra LTE verziót?
-
madve
tag
Sziasztok,
3 hete használom (amazon-ról 250 EUR) TWP 3 LTE -t.
Üzemidő 3 nap (menne simán 4 napot is, de 20% felé már töltőre rakom az akku miatt és talán 5 napot is, ha nem lennék lusta éjszakára kézzel "mozi módba" kapcsolni)
Egyenlőre maximálisan meg vagyok elégedve vele minden tekintetben.
Samu Gear S3-ról váltottam.
Szempontok voltak: hosszabb üzemidő, GPay, LTEGPay természetesen megy (KH Bank)
Beállításaim:
0-24 órában összes szenzor megy
Wifi: automatán
Bluetooth: bekepcsolva
NFC: bekapcsolva
GPS: bekapcsolva
AOD és Tilt to wake: kikapcsolva
Touch to wake: bekapcsolva, , timeout 10 sec
Display fényerő: 2-es fokozat automatán
WatchFace: Pujie custom óraszámlap
LTE/mobile: automata (bluetooth hatókörön kívül automatikus LTE használat)Sokat használt appok: Strava, Spotify, TicExercise, TicHealth
Folyamatosan futnak 0-24:
-Wear BT Monitor (Play-ből), ez jelzi ha a teló BT hatókörén kívül kerülök az órával
-Tic alkalmazások (alvásfigyelés, pulzus, oxigén, sterssz)
A Pujie custo óraszámlap lépésszámlálója GoogleFit connected, órán Google Fit enabled, de a telómon NINCS telepítve a GoogleFit, helyette a Mobvoi app-ot használom. Ennek oka, hogy így a lépésszámlálói (óra natív LCD, óra amoled Pujie számlap és teló Mobvoi app) teljesen szinkronban vannakJelzések Mobil -> Óra nekem csak a hívások, ébresztések és naptár vannak beállítva (zavar, ha az üzenetek, email-ek is átmennek, így ezeket mindig kikapcsolom)
Napi átlagos használat: 30 perc edzés, 2-3 hívás fogadás az órán, 0-24 h életfunkciók monitorozása, ezen kívül átlagos használat
Üzemidő 3 nap (menne simán 4 napot is, de 20% felé már töltőre rakom az akku miatt)LTE beüzemelve magyar Vodafone prepaid esim-el, hívásátirányítás a telómról 1.)ha nem veszem fel; 2.)ha nem elérhető
Ennek oka, hogy a teló sim kártyám céges flottás telenor (náluk nincs multisim, a telekomnál pedig nincs prepaid esim)
Az esim-et német (amazonról rendelt) prepaid Vodafone sim telefonomba helyezésével installáltam az órára a telón a wear os appból (a német voda sim kártyát támogatja a teló wear os app, ekkor nyílik meg benne az opció az órára esim telepítéshez)Telómró (Samu) le kellett vennem a Samu óra appot, helyette a google órát feltenni. Így a teleón beállított ébresztéseket is "átviszi" az órára és lehet is kezelni onnan őket (halasztás, kikapcs)
Szia hogyhogy nem a pro3 ultra LTE verziót vetted meg? Én is szemezgetek vele csak attól féltem hogy magyar esim-el nem lehet aktiválni. Akkor viszont az a megoldás hogy egy német simet be kell rakni a telefonba es lehet aktiválni -telepiteni az esim szolgáltatást? Utána pedig elfogad már magyar esim-et is? Jól értem ugye?
-
attila6152
csendes tag
Sziasztok,
3 hete használom (amazon-ról 250 EUR) TWP 3 LTE -t.
Üzemidő 3 nap (menne simán 4 napot is, de 20% felé már töltőre rakom az akku miatt és talán 5 napot is, ha nem lennék lusta éjszakára kézzel "mozi módba" kapcsolni)
Egyenlőre maximálisan meg vagyok elégedve vele minden tekintetben.
Samu Gear S3-ról váltottam.
Szempontok voltak: hosszabb üzemidő, GPay, LTEGPay természetesen megy (KH Bank)
Beállításaim:
0-24 órában összes szenzor megy
Wifi: automatán
Bluetooth: bekepcsolva
NFC: bekapcsolva
GPS: bekapcsolva
AOD és Tilt to wake: kikapcsolva
Touch to wake: bekapcsolva, , timeout 10 sec
Display fényerő: 2-es fokozat automatán
WatchFace: Pujie custom óraszámlap
LTE/mobile: automata (bluetooth hatókörön kívül automatikus LTE használat)Sokat használt appok: Strava, Spotify, TicExercise, TicHealth
Folyamatosan futnak 0-24:
-Wear BT Monitor (Play-ből), ez jelzi ha a teló BT hatókörén kívül kerülök az órával
-Tic alkalmazások (alvásfigyelés, pulzus, oxigén, sterssz)
A Pujie custo óraszámlap lépésszámlálója GoogleFit connected, órán Google Fit enabled, de a telómon NINCS telepítve a GoogleFit, helyette a Mobvoi app-ot használom. Ennek oka, hogy így a lépésszámlálói (óra natív LCD, óra amoled Pujie számlap és teló Mobvoi app) teljesen szinkronban vannakJelzések Mobil -> Óra nekem csak a hívások, ébresztések és naptár vannak beállítva (zavar, ha az üzenetek, email-ek is átmennek, így ezeket mindig kikapcsolom)
Napi átlagos használat: 30 perc edzés, 2-3 hívás fogadás az órán, 0-24 h életfunkciók monitorozása, ezen kívül átlagos használat
Üzemidő 3 nap (menne simán 4 napot is, de 20% felé már töltőre rakom az akku miatt)LTE beüzemelve magyar Vodafone prepaid esim-el, hívásátirányítás a telómról 1.)ha nem veszem fel; 2.)ha nem elérhető
Ennek oka, hogy a teló sim kártyám céges flottás telenor (náluk nincs multisim, a telekomnál pedig nincs prepaid esim)
Az esim-et német (amazonról rendelt) prepaid Vodafone sim telefonomba helyezésével installáltam az órára a telón a wear os appból (a német voda sim kártyát támogatja a teló wear os app, ekkor nyílik meg benne az opció az órára esim telepítéshez)Telómró (Samu) le kellett vennem a Samu óra appot, helyette a google órát feltenni. Így a teleón beállított ébresztéseket is "átviszi" az órára és lehet is kezelni onnan őket (halasztás, kikapcs)
-
Drag77
senior tag
-
doongoo
addikt
Természetesen lehet kapcsolgatni: ki, be, automatára.(ez utóbbit nem tudom, mit takar). Meg lehet adni, mennyi adatforgalmat engedsz neki, sőt, napi lebontásban is be lehet állítani, mikor kapcsoljon be, illetve ki.
Automata az, hogy ha nincs Bluetooth és nincs wifi kapcsolat sem, akkor használja az LTE-t
-
defygaben77
tag
Köszönöm a válaszod
Már rendelem is, szerinted honnan érdemes?
Hivatalos oldaról vagy Amazonról?
Amazon tutti vám mentes, de nem tudom, hogy a mobvoi oldal honnan küldené.
Illetve Amazonon írja hogy csak vodafone-s, szerinted?Most nézem, nekem nem is az van, amit te szeretnél, hanem PRO 4G LTE! Én Ali-ról rendeltem anno.
-
goldister
tag
Természetesen lehet kapcsolgatni: ki, be, automatára.(ez utóbbit nem tudom, mit takar). Meg lehet adni, mennyi adatforgalmat engedsz neki, sőt, napi lebontásban is be lehet állítani, mikor kapcsoljon be, illetve ki.
Köszönöm a válaszod
Már rendelem is, szerinted honnan érdemes?
Hivatalos oldaról vagy Amazonról?
Amazon tutti vám mentes, de nem tudom, hogy a mobvoi oldal honnan küldené.
Illetve Amazonon írja hogy csak vodafone-s, szerinted? -
csonger
csendes tag
Próbálta már valaki magyar Vodafone-os eSIM-mel?
köszi
-
defygaben77
tag
Természetesen lehet kapcsolgatni: ki, be, automatára.(ez utóbbit nem tudom, mit takar). Meg lehet adni, mennyi adatforgalmat engedsz neki, sőt, napi lebontásban is be lehet állítani, mikor kapcsoljon be, illetve ki.
-
goldister
tag
Ezt nem tudom megmondani! Nekem kimondottan e-simes kellett anno. De előtte Samu Watch 3-am volt, az is ennyit bírt.
Köszi, még két kérdés engedj meg
utána már lehet hogy rendelem is
Ki lehet kapcsolni a LTE-t?
Illetve van olyan beállítási lehetőség, hogy ha van Bluetooth kapcsolat akkor ne használja az LTE-t? Csak akkor ha a telefon távol van. Hogy ne merüljön annyira
köszi -
defygaben77
tag
Ezt nem tudom megmondani! Nekem kimondottan e-simes kellett anno. De előtte Samu Watch 3-am volt, az is ennyit bírt.
-
goldister
tag
E-sim simán megy Telekomnál. Nem kell semmit trükközni. Üzemidő nálam 1-1,5 nap, de sok hívást kell jeleznie minden nap. Hétvégén, amikor ez nincs, elmegy 2 napot is.
Köszi, még egy kérdés ha nem használnám az esimet, akkor üzemidő hasonló lenne a nem LTE verziójúhoz képest? Például repülő üzemmód?
mert most kb egy árban van kettő, de nem tudom hogy használjam-e a funkciót -
defygaben77
tag
E-sim simán megy Telekomnál. Nem kell semmit trükközni. Üzemidő nálam 1-1,5 nap, de sok hívást kell jeleznie minden nap. Hétvégén, amikor ez nincs, elmegy 2 napot is.
-
goldister
tag
Hellosztok!
Gondolkodom egy LTE-s verziójú Pro3-on.
Elvileg a gpay már adott. A e-sim müködik Telekomos e-simmel? Kell valami trükközés?
Illetve üzemidő hogy alakul? -
doongoo
addikt
Na, ezt is megértük! Csak megérkezett a pay az óránkra!
eltartott egy kis ideig, de legalább már ez is megoldott. Azért már 1-2 hete is ment kis trükközéssel (gondolom akkor tesztelgették a bővítést)
-
defygaben77
tag
Köszi az infókat! Kénytelenek vagyunk megvárni, míg hivatalosan fog menni nálunk is a Pay.
Na, ezt is megértük! Csak megérkezett a pay az óránkra!
-
defygaben77
tag
-
doongoo
addikt
Köszi az infókat! Kénytelenek vagyunk megvárni, míg hivatalosan fog menni nálunk is a Pay.
vagy lemondani az esim használatról, ha akarunk Gpayt feltétlenül...
-
defygaben77
tag
Na miután ment Pro 3 LTE-n a Gpay rendesen - ld #43 - (Vivid és Revolut kártyák), még egyszer nekifutottam az esim beüzemelésnek. Telekomtól új QR-kódot kellett kérnem, mert csak egyszeri aktiválás lehetséges 1 kódra (azaz visszaállítás után ugyanaz a kód már nem ok még egyszer). Sikerült is újra beüzemelnem az esimet. Órán ugyan a telefonszámot nem mutatja, de megy mind a kimenő-bejövő híváskezelés, mind az adatkapcsolat is tökéletesen
Most viszont megint eltűnt a Gpay. Arra jutottam, hogy mihelyst van letöltve egy esim profil, ez valahogy azonnal felülírja a permanent proxys lehetőséget (pedig az továbbra is aktív) Próbálkoztam mindennel (mobil kapcsolat kikapcsolása órán, wifi kikapcsolása órán, lokáció kikapcsolása órán, csak bluetooth kapcsolat a telefonnal és a telefon VPN-nel USA-ba csatlakozva), de a végeredmény mindig ugyanaz az órán
Most már marad így. Órával egyelőre nem fizetek (max. a még meglévő Samsunggal majd a Balcsin, az úgyis jobban bírja a vizet - azon meg csak a Curve kártyát vette be a Samsung Pay).Köszi az infókat! Kénytelenek vagyunk megvárni, míg hivatalosan fog menni nálunk is a Pay.
-
doongoo
addikt
Na miután ment Pro 3 LTE-n a Gpay rendesen - ld #43 - (Vivid és Revolut kártyák), még egyszer nekifutottam az esim beüzemelésnek. Telekomtól új QR-kódot kellett kérnem, mert csak egyszeri aktiválás lehetséges 1 kódra (azaz visszaállítás után ugyanaz a kód már nem ok még egyszer). Sikerült is újra beüzemelnem az esimet. Órán ugyan a telefonszámot nem mutatja, de megy mind a kimenő-bejövő híváskezelés, mind az adatkapcsolat is tökéletesen
Most viszont megint eltűnt a Gpay. Arra jutottam, hogy mihelyst van letöltve egy esim profil, ez valahogy azonnal felülírja a permanent proxys lehetőséget (pedig az továbbra is aktív) Próbálkoztam mindennel (mobil kapcsolat kikapcsolása órán, wifi kikapcsolása órán, lokáció kikapcsolása órán, csak bluetooth kapcsolat a telefonnal és a telefon VPN-nel USA-ba csatlakozva), de a végeredmény mindig ugyanaz az órán
Most már marad így. Órával egyelőre nem fizetek (max. a még meglévő Samsunggal majd a Balcsin, az úgyis jobban bírja a vizet - azon meg csak a Curve kártyát vette be a Samsung Pay). -
defygaben77
tag
Csináltam angol Google accountot. A kapcsolódás után (csak ezzel az accounttal) elkezdem a pay-t beállítani. Amikor végigmegy, mutatja a kártyát, majd kilép, és el is tűnik a Pay lehetőség a menüből...
-
testify
csendes tag
Megvan a második nekifutás. GPay működik. Megfogadva a tanácsot, indítottam a egy komplett resettel, majd először csak az USA accountot adtam az órához és miután mindent belőttem rajta a GPayhez, csak utána csaptam hozzá az itthonit. Ez a probléma megoldva. Most viszont nem megy az esim hozzáadása (Pro 3 LTE) úgy, ahogy tegnap egyszer már sikerült...
Asszem egyelőre leteszek a próbálkozásról és várok, amíg a Mobvoi kiveszi a Voda korlátozást a rendszerből (addig is lemondom a Multi-Sim szolgáltatásom a Telekomnál).Ugyanitt privátban lehet érdeklődni egy Ticwatch Pro 3 GPS (nem esimes) verzió iránt, ami az újabbra váltás miatt eladósorba lépett így 5 hónaposan.
Ó, igen. Ugyanez volt nekem, mikor Watch Active 2-nél régiót váltottam. Ha nem itthoni régiót talál az órán, nem engedi regisztrálni az esim-et. Ezért, (mivel nekem a hívás volt a prioritás a Samsung Pay ellenében) visszaraktam anno a gyári szoftvert.
-
defygaben77
tag
Az a bajom, én nagyon láma vagyok a proxizáshoz.
Tesómra várok, ő vágási az ilyen témákban. -
doongoo
addikt
Tehát vagy e-sim vagy gpay? Ez gáz!
Gondolom, ha a gpay működésre bírása után törlöd az USA accountot, akkor meg a gpay ugrik.Hát ez nálam van, de neked tudtommal a régebbi Pro LTE-d van. Azon is lehet, hogy megérne egy próbálkozást még. Először kinti accounttal Gpay és csak aztán beüzemelni az esimet (azon hivatalosan támogatott tudtommal a telekom esim mindenféle hack nélkül)
-
defygaben77
tag
Megvan a második nekifutás. GPay működik. Megfogadva a tanácsot, indítottam a egy komplett resettel, majd először csak az USA accountot adtam az órához és miután mindent belőttem rajta a GPayhez, csak utána csaptam hozzá az itthonit. Ez a probléma megoldva. Most viszont nem megy az esim hozzáadása (Pro 3 LTE) úgy, ahogy tegnap egyszer már sikerült...
Asszem egyelőre leteszek a próbálkozásról és várok, amíg a Mobvoi kiveszi a Voda korlátozást a rendszerből (addig is lemondom a Multi-Sim szolgáltatásom a Telekomnál).Ugyanitt privátban lehet érdeklődni egy Ticwatch Pro 3 GPS (nem esimes) verzió iránt, ami az újabbra váltás miatt eladósorba lépett így 5 hónaposan.
Tehát vagy e-sim vagy gpay? Ez gáz!
Gondolom, ha a gpay működésre bírása után törlöd az USA accountot, akkor meg a gpay ugrik. -
doongoo
addikt
Megvan a második nekifutás. GPay működik. Megfogadva a tanácsot, indítottam a egy komplett resettel, majd először csak az USA accountot adtam az órához és miután mindent belőttem rajta a GPayhez, csak utána csaptam hozzá az itthonit. Ez a probléma megoldva. Most viszont nem megy az esim hozzáadása (Pro 3 LTE) úgy, ahogy tegnap egyszer már sikerült...
Asszem egyelőre leteszek a próbálkozásról és várok, amíg a Mobvoi kiveszi a Voda korlátozást a rendszerből (addig is lemondom a Multi-Sim szolgáltatásom a Telekomnál).Ugyanitt privátban lehet érdeklődni egy Ticwatch Pro 3 GPS (nem esimes) verzió iránt, ami az újabbra váltás miatt eladósorba lépett így 5 hónaposan.
-
doongoo
addikt
En egy hete tesztelem az LTE-s verziot - teljesen meg vagyok elegedve. eSIM-et nem probaltam meg, mert nincs (vodas vagyok nyarig huseggel -bleh-), bar a QR kod olvaso activity-t elo lehet varazsolni egy kis APK hekkel.
gPay nalam tokeletesen megy a permanent proxy megoldassal, a setup-jahoz viszont az kellett, hogy az ora csak bluetooth-on legyen internetve kotve a telefonon keresztul, es az is csak mobilnettel. Wifi bezavart mert az mar ipv6 itt, es arra nem jo a permanent proxys megoldas asszem.. Ja meg ne felejtsd el, hogy az elso google account amit raraksz az orara az olyan orszagba szamlazzon ami wear-os+gpay barat (nalam pl nemet es a proxy is frankfurti)Köszi a tippet, akkor ezzel újra nekifutok
-
kortevilmos
újonc
En egy hete tesztelem az LTE-s verziot - teljesen meg vagyok elegedve. eSIM-et nem probaltam meg, mert nincs (vodas vagyok nyarig huseggel -bleh-), bar a QR kod olvaso activity-t elo lehet varazsolni egy kis APK hekkel.
gPay nalam tokeletesen megy a permanent proxy megoldassal, a setup-jahoz viszont az kellett, hogy az ora csak bluetooth-on legyen internetve kotve a telefonon keresztul, es az is csak mobilnettel. Wifi bezavart mert az mar ipv6 itt, es arra nem jo a permanent proxys megoldas asszem.. Ja meg ne felejtsd el, hogy az elso google account amit raraksz az orara az olyan orszagba szamlazzon ami wear-os+gpay barat (nalam pl nemet es a proxy is frankfurti) -
doongoo
addikt
Holnap megpróbálom a sima GPS verziót egy másik telefonhoz csatlakoztatva megnézni, hogy azon lehet-e még a régi módszerrel engedélyezni a GPay-t.
-
defygaben77
tag
-
doongoo
addikt
Mindenképpen írjad meg a tapasztalatokat!
most nincs több időm, ezért röviden csak e-Sim megy, működik. A Gpay egyelőre nem, erre még keresem a megoldást...
-
defygaben77
tag
-
doongoo
addikt
Na, elvileg ma érkezik az LTE verzióm, aztán indul a tesztelés (esim és Gpay).
-
defygaben77
tag
Ticwatch Pro 4G (régebbi típus) elvileg megy minden szolgáltató e-Sim megoldásával. Valaki itt fentebb is írta már a tapasztalatait róla. A Ticwatch Pro 3 LTE (legújabb típus) esetén van hivatalosan egyelőre a Vodafone (ES, UK, DE) korlátozott e-sim lehetőség, de elvileg ezt is ki lehet kerülni (beletenni a telóba egy Voda kártyát és ekkor feladja az óra alkalmazása az e-sim lehetőséget és itt elvileg bármilyen e-simet lehet scannelni QR-ből). Tesztelni még nem tudtam, mert egyelőre még nem tudtam megrendelni az LTE órát (várom a kedvezménykuponomat).
A Google Pay megoldható a Ticwatch Pro 3 órán (GPS és LTE verzió esetén is). A Pro 4G esetén nem tudom, de a megoldás logikája alapján ott is működnie kell. Magyarország nem hivatalosan támogatott (csakúgy, mint a Samsung Pay-nél sem), így az ún. Permanent Proxy megoldást kell alkalmazni, de azzal megy minden gond nélkül.Nagyon szépen köszönöm a segítséget! A régebbi típusban gondolkodom! Egy kicsit idegen 1-2 dolog, amit írtál (pl. a pay-el kapcsolatban), de ha összejön az óra, majd kérek tőled segítséget!
-
doongoo
addikt
Sziasztok! Szeretném lecserélni a Samu Watch3 Frontier órámat. Olyan androidos órát szeretnék, ami tudja az érintéses fizetést (Google Pay Revolut kártyával) és működik Esim-mel (nyáron sokszor nem vinnék telefont és pénzt magammal, de jó lenne, ha telefonon elérhető lennék és fizetőképes is egyben
)! Nincs nagy választék ilyen elképzelésekkel, viszont a Ticwatch Pro 4G elméletileg tudja ezeket. Tehát ilyet szeretnék venni, de jó lenne előtte biztosra tudnom, hogy megy-e már vele MO-n a Google Pay és működik-e Telekom Esim-mel? Gondolom EU romosat kellene vennem de ott német és angol Vodafone esim-et írnak. Olvastam itt a hsz-okat, de nem jön le, hogy akkor most mi működik nálunk és mi nem!?Ticwatch Pro 4G (régebbi típus) elvileg megy minden szolgáltató e-Sim megoldásával. Valaki itt fentebb is írta már a tapasztalatait róla. A Ticwatch Pro 3 LTE (legújabb típus) esetén van hivatalosan egyelőre a Vodafone (ES, UK, DE) korlátozott e-sim lehetőség, de elvileg ezt is ki lehet kerülni (beletenni a telóba egy Voda kártyát és ekkor feladja az óra alkalmazása az e-sim lehetőséget és itt elvileg bármilyen e-simet lehet scannelni QR-ből). Tesztelni még nem tudtam, mert egyelőre még nem tudtam megrendelni az LTE órát (várom a kedvezménykuponomat).
A Google Pay megoldható a Ticwatch Pro 3 órán (GPS és LTE verzió esetén is). A Pro 4G esetén nem tudom, de a megoldás logikája alapján ott is működnie kell. Magyarország nem hivatalosan támogatott (csakúgy, mint a Samsung Pay-nél sem), így az ún. Permanent Proxy megoldást kell alkalmazni, de azzal megy minden gond nélkül. -
defygaben77
tag
Sziasztok! Szeretném lecserélni a Samu Watch3 Frontier órámat. Olyan androidos órát szeretnék, ami tudja az érintéses fizetést (Google Pay Revolut kártyával) és működik Esim-mel (nyáron sokszor nem vinnék telefont és pénzt magammal, de jó lenne, ha telefonon elérhető lennék és fizetőképes is egyben
)! Nincs nagy választék ilyen elképzelésekkel, viszont a Ticwatch Pro 4G elméletileg tudja ezeket. Tehát ilyet szeretnék venni, de jó lenne előtte biztosra tudnom, hogy megy-e már vele MO-n a Google Pay és működik-e Telekom Esim-mel? Gondolom EU romosat kellene vennem de ott német és angol Vodafone esim-et írnak. Olvastam itt a hsz-okat, de nem jön le, hogy akkor most mi működik nálunk és mi nem!? -
doongoo
addikt
Esetleg valaki probalta mar a TWP3 Pro LTE verziojat hazai eSIM-mel?
Itt (https://forum.xda-developers.com/t/ticwatch-pro-3-lte-and-esim.4206407/#post-84265089) azt irjak, hogy vodafone halozaton dobja fel az opciot, hogy beallitsd az orara az eSIM-et, kerdes ugye, hogy vajon "vodafone UK" -re matchel-e, vagy esetleg csak siman vodafone-ra...rákérdeztem a gyártótól. Google csak a Vodafone UK-vel és Vodafone Germany-val szerződött le egyelőre E-sim kapcsán, azaz nálunk még nem megy.
-
kortevilmos
újonc
Esetleg valaki probalta mar a TWP3 Pro LTE verziojat hazai eSIM-mel?
Itt (https://forum.xda-developers.com/t/ticwatch-pro-3-lte-and-esim.4206407/#post-84265089) azt irjak, hogy vodafone halozaton dobja fel az opciot, hogy beallitsd az orara az eSIM-et, kerdes ugye, hogy vajon "vodafone UK" -re matchel-e, vagy esetleg csak siman vodafone-ra... -
doongoo
addikt
Ja, akkor értem a gynege akksiidőt. Ezek szerint ez nem a Pro 3 LTE-re vonatkozik. Akkor ennek a hazai működéséről továbbra sincs megerősített infó.
Nekem ugyan a Pro 3 GPS van, de nem rootolt és ezen a Permanent Proxyval megy a Curve és a Revolut kártya is. Amúgy a Permanent Proxyval kapcsolatban a legnehezebb a saját szerver létrehozása volt a Google Cloudon (ennek kb. 4-5x futottam neki - mindig elütöttem benne valamit - de a végére csak sikerült)
-
lauter
csendes tag
-
doongoo
addikt
akkor sajnos a sejtésem beigazolódott, hogy az LTE nagyon eszi az akksit...
a sima GPS verzió nálam elmegy 3,5 napot (minden automatikus mérés bekapcsolva, üzenetek jönnek folyamatosan, északa csak theater mód bekapcsolva)Ja várjunk csak, te most a Pro 4G-ről írod, amit írsz, vagy a Pro 3 LTE-ről? Csak mert a topic a Pro 3 LTE-ről szól, de látom, hogy te több hozzászólásban is a Pro 4G-t említed
-
lauter
csendes tag
-
doongoo
addikt
-
lauter
csendes tag
Most a TicWatch Pro 4G/LTE - 91eFt-ért rendelhető, szállítás 3-4 hét.
-
Joe215
aktív tag
-
lauter
csendes tag
TicWatch Pro 4G/LTE
A proxy ahhoz kell, hogy engedélyezd a fizetést és regisztráld a bankkártyát, utána fogsz tudni fizetni kapcsolat nélkül is.
Én felraktam egy root-olt ROM-t, amiben a goggle pay már telepítve volt, regisztráltam (volna) a Revolut kártyát, beolvasta, de a Revolut visszautasította a regisztrációt azzal, hogy a root-olt ROM nem biztonságos.A permanent proxy-s megoldás nekem eddig nem sikerült.
Vissza kellene raknom az eredeti ROM-ot de nem találok sehol.
Tudna valaki ebben segíteni? Esetleg egy TWRP backup-t megosztani az eredeti rommal? -
doongoo
addikt
-
lauter
csendes tag
Angol nyelvű hírportálon azt olvastam Vodafone-nal működik.
"Cellular connectivity is limited to Vodafone customers in the UK, Spain, and Germany at launch, and you can pick it up starting today through Mobvoi’s website, Amazon, and some Vodafone websites for £329.99 / €359.99."
Aztán lehet ez változik a jövőben.
Működik a Telekomos e-sim.
-
addamka
őstag
Most is 299 EUR náluk a wifi verzió, új regisztrálóknak szokott lenni 10% kedvezmény az első vásárlásra. Áfa és vám benne van ebben, DHL elkérte a számlát, de a feladó állja a költségekkel rám nem terheltek semmit. Más kérdés, hogy facebook hozzászólások alapján eléggé kifogytak most a készletekből.
-
Duree
veterán
-
doongoo
addikt
-
Duree
veterán
én samsungról váltottam Ticwatchra, igaz nem LTE verzió volt egyik sem. A Galaxy Watch 46 (az utolsó jó akksiidejű Samsung volt) nálam elment 4 napig, de az LTE-sek írták arról is, hogy max. 1,5-2 napig megy náluk. A Ticwatch alap 3 napot bír nálam (nem bántam meg a váltást Samsungról), de az LTE tuti kevesebbet fog majd, ha valaki ki is használja, így meg simán leesik az üzemideje a galaxy watch 3 szintjére. Meg ugye egyelőre kérdéses az is, hogy lesz-e majd kártyafüggetlen konstrukcióban ill. A telekomos Esimmel megy-e majd
Jelenleg kapható az Alzánál a nem LTE verzió 160 ezerért amit én nagyon soknak tartok.
Nekem inkább a dupla kijelzö miatt jönne be inkább mint a Samsung. -
kortevilmos
újonc
A google kulcsszó "xda permanent proxy" múlt héten fizettem wifis verzióval revolut kártyával, hibátlan.
Van egy pár bugja pl. "Ok google"-re nem reagál, de ahogy nézem ez wear os szerte bugos.
Valamiért a csukló emelésre képernyó bekapcs gesztust magától kikapcsolgatja random időközönként.
A telefonhívás nagyon jó, néha hívás közben nem akar átálni az órára, eldobálja a Bluetooth-t mikor próbálom transzferelni.
3 napot röhögve kibír nálam, ha szoftveresen orvosolják a bugokat tökéletes.
En ugy tudtam, hogy a mobil/oras fizetesek offline is mukodnek, es net eleres csak neha kell, hogy behuzzon ujabb X tokent a kovetkezo fizetesekhez (persze ha ezek elfogynak ujabb net eleresig akkor mar nem fog menni)
Tehat a kerdes: tudsz telefon kapcsolata nelkul is fizetni az oraval? Mert ha igen, akkor az a proxy az valoszinuleg nem is mindig kene hogy be legyen allitva. -
storm3
senior tag
-
doongoo
addikt
én samsungról váltottam Ticwatchra, igaz nem LTE verzió volt egyik sem. A Galaxy Watch 46 (az utolsó jó akksiidejű Samsung volt) nálam elment 4 napig, de az LTE-sek írták arról is, hogy max. 1,5-2 napig megy náluk. A Ticwatch alap 3 napot bír nálam (nem bántam meg a váltást Samsungról), de az LTE tuti kevesebbet fog majd, ha valaki ki is használja, így meg simán leesik az üzemideje a galaxy watch 3 szintjére. Meg ugye egyelőre kérdéses az is, hogy lesz-e majd kártyafüggetlen konstrukcióban ill. A telekomos Esimmel megy-e majd
-
Duree
veterán
Már régen kinéztem magamnak, de vívódok ez és a Samsung között.
-
doongoo
addikt
azért a 60€ felár a bluetooth verzióhoz képest szerintem sok (az alap verzió árának 20%-a). Mondjuk, akinek szüksége van E-simre, annak lehet, hogy megéri majd. Azért gyanítom, hogy ezzel már nem lesz meg a 3 napos üzemidő (talán a fele lesz a valóságban, bár a német oldal szerint 62 óra lehet).
Amúgy az órával fizetés a fenti hozzászólás szerint megoldható (én is megelégedve használom).
-
addamka
őstag
-
#10949376
törölt tag
-
Anathema67
tag
Angol nyelvű hírportálon azt olvastam Vodafone-nal működik.
"Cellular connectivity is limited to Vodafone customers in the UK, Spain, and Germany at launch, and you can pick it up starting today through Mobvoi’s website, Amazon, and some Vodafone websites for £329.99 / €359.99."
Aztán lehet ez változik a jövőben.
Azt hiszem meg kell várni amíg nálunk kipróbálja valaki a Telekomos esim-et...
-
besti
csendes tag
Telekom esim-et támogatja?
Angol nyelvű hírportálon azt olvastam Vodafone-nal működik.
"Cellular connectivity is limited to Vodafone customers in the UK, Spain, and Germany at launch, and you can pick it up starting today through Mobvoi’s website, Amazon, and some Vodafone websites for £329.99 / €359.99."
Aztán lehet ez változik a jövőben.
-
peterson1190
tag
-
addamka
őstag
A google kulcsszó "xda permanent proxy" múlt héten fizettem wifis verzióval revolut kártyával, hibátlan.
Van egy pár bugja pl. "Ok google"-re nem reagál, de ahogy nézem ez wear os szerte bugos.
Valamiért a csukló emelésre képernyó bekapcs gesztust magától kikapcsolgatja random időközönként.
A telefonhívás nagyon jó, néha hívás közben nem akar átálni az órára, eldobálja a Bluetooth-t mikor próbálom transzferelni.
3 napot röhögve kibír nálam, ha szoftveresen orvosolják a bugokat tökéletes.
Ismerem, de annyira nem prio az órás fizetés, hogy használjam.
Nálam is bír 3 napot, nincs idáig bluetooth leszakadás sem hívásnál.
Néha a settings képernyő befagy, de egy kezdő képernyőre lépés megoldja. -
storm3
senior tag
A google kulcsszó "xda permanent proxy" múlt héten fizettem wifis verzióval revolut kártyával, hibátlan.
Van egy pár bugja pl. "Ok google"-re nem reagál, de ahogy nézem ez wear os szerte bugos.
Valamiért a csukló emelésre képernyó bekapcs gesztust magától kikapcsolgatja random időközönként.
A telefonhívás nagyon jó, néha hívás közben nem akar átálni az órára, eldobálja a Bluetooth-t mikor próbálom transzferelni.
3 napot röhögve kibír nálam, ha szoftveresen orvosolják a bugokat tökéletes.
Te honnan rendelted?
-
peterson1190
tag
A google kulcsszó "xda permanent proxy" múlt héten fizettem wifis verzióval revolut kártyával, hibátlan.
Van egy pár bugja pl. "Ok google"-re nem reagál, de ahogy nézem ez wear os szerte bugos.
Valamiért a csukló emelésre képernyó bekapcs gesztust magától kikapcsolgatja random időközönként.
A telefonhívás nagyon jó, néha hívás közben nem akar átálni az órára, eldobálja a Bluetooth-t mikor próbálom transzferelni.
3 napot röhögve kibír nálam, ha szoftveresen orvosolják a bugokat tökéletes.
-
addamka
őstag
-
Anathema67
tag
Telekom esim-et támogatja?
-
#10949376
törölt tag
elég jól hangzik ránézek majd ,tesztet róla lehet ez veszem ,ha lehet fizetni vele ,meg applikációt felrakni autó táv indítás akár.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen monitort vegyek?
- Parfüm topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Motoros topic
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
- Formula-1
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- További aktív témák...
- MacSzerez.com - Apple Watch Ultra 2 / Fekete Titán / 49mm / GPS + Cellular / Garancia!
- szinte új Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm-es titántok 3 év garancia
- Samsung Galaxy Watch 6 classic 47mm LTE (SM-R965FZSAEUE)
- Apple watch Ultra 2 akku 99% akció!!
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Zafír üveg Karcmentes 97% akkumulátorral
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell Latitude 5410 - 14", Core i5 10210U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Acer Nitro V - ANV15 - 15.6"FHD 165Hz - Ryzen 5 7535HS - 32GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 3 év gari
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 Ryzen 7 / 32GB RAM / 512 SSD Garancia
- Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine használt, karcmentes 96% akku (266 ciklus) 6 hónap gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
postaköltséggel ideért ), betettem a telefonba (egyedüli sim-ként) és megnyílt az esim lehetőség. T-s esim-et sikerült hozzáadni, működik 
utána már lehet hogy rendelem is
mert most kb egy árban van kettő, de nem tudom hogy használjam-e a funkciót


