Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    Na miután ment Pro 3 LTE-n a Gpay rendesen - ld #43 - (Vivid és Revolut kártyák), még egyszer nekifutottam az esim beüzemelésnek. Telekomtól új QR-kódot kellett kérnem, mert csak egyszeri aktiválás lehetséges 1 kódra (azaz visszaállítás után ugyanaz a kód már nem ok még egyszer). Sikerült is újra beüzemelnem az esimet. Órán ugyan a telefonszámot nem mutatja, de megy mind a kimenő-bejövő híváskezelés, mind az adatkapcsolat is tökéletesen
    Most viszont megint eltűnt a Gpay. Arra jutottam, hogy mihelyst van letöltve egy esim profil, ez valahogy azonnal felülírja a permanent proxys lehetőséget (pedig az továbbra is aktív) Próbálkoztam mindennel (mobil kapcsolat kikapcsolása órán, wifi kikapcsolása órán, lokáció kikapcsolása órán, csak bluetooth kapcsolat a telefonnal és a telefon VPN-nel USA-ba csatlakozva), de a végeredmény mindig ugyanaz az órán

    Most már marad így. Órával egyelőre nem fizetek (max. a még meglévő Samsunggal majd a Balcsin, az úgyis jobban bírja a vizet - azon meg csak a Curve kártyát vette be a Samsung Pay).

Új hozzászólás Aktív témák