Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szucsi

    őstag

    "Az A-GPS egységnek hála egész gyorsan tudunk pozicionálni, szépen tartja is utána a jelet a masina."

    Kedves cikkírók!
    Nagyon hiányolom az okostelefon tesztekből a GPS tesztelését. Akiknek ez a képesség fontos (sportol, sokat navigál), sajnos nem tudnak mit kezdeni olyan szubjektív állításokkal, amelyek a tesztekben maximálisan fél mondatban, említés szinten megjelennek (vagy még annyiban sem). Ilyenekre gondolok, hogy: "van a-gps, gyorsan talál jelet, és elég jól tartja is". Ennél több nincs, pedig szerintem sokan örülnének, ahogy a fényerőt, kontrasztot is elkezdtétek mérni, mert éreztétek, hogy kevés, szubjektív, relatív, és nem elég szakmai a "közepesen erős fényben jól látható, elég kontrasztos kijelző" típusú "elemzés". Van, akinek van ideje, és kedve venni-adni a készülékeket addig, amíg nem talál megfelelőt, nekem speciel nincs, és mivel a választásnál elsődleges fontosságú a pontos, gyors, és nem ledobálós GPS, örülnék, ha valamilyen számszerűsíthető módon tájékozódhatnék, mielőtt újra potyára veszek meg valamit. Gondolom, lehet itt is találni mérhető paramétereket, és rajtam kívül vannak mások is, akiknek ez fontos lenne.
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák