- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- A kínai gyártók 3D arcazonosítással kísérleteznek
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Google Pixel topik
- Ne legyetek bátorak, ha ezt a rollert választjátok - OOTD T10
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
Új hozzászólás Aktív témák
-
#65675776
törölt tag
válasz
unrealnoise #13 üzenetére
Biztosan nem vennék előre tömörített zenét, mert az tipikusan nem üti meg a minőségi elvárásokat.
Azonos hw-ű telefonnal vesd össze. A D3 régebbi (720MHz egyébként), mint a Wave-é (ARM v6 vs Cortex A8). Mondjuk jó lenne tudni milyen kapacitású akku került alá. A Cowon érdekes módon a specifikáció ezen részleteit nem igazán publikálja...
Egyébként a D3 már tipikusan az az eszköz, ami arról szól a legkevésbé, amire állítólag szolgál. (Vicc, hogy itt is 16Ω-ra van specifikálva a kimenet.) Az árazása meg... Ennyi pénzért már ott vannak a bigmasterg által említett HiFiMAN-ek, és azért azok legalább tényleg a zenéről szólnak. Ja, és marad egy százasom is, amit költhetek zenére.
-
#65675776
törölt tag
válasz
unrealnoise #9 üzenetére
Persze, hogy csak 20 órát bír ki. Ez a felesleges OS és annak processzorigénye miatt van. Ha egy normális feladatorientált minimálrendszer lenne rajt, és mindez célhardveren futna, akkor sokkal többet kibírna azonos akkuval, mint egy telefon. Android alá viszont kell egy általános célú processzor és annak körítése, ami a célhardver fogyasztásának 2-10x-esét produkálja, totálisan feleslegesen.
-
#65675776
törölt tag
Volt régen is, most is. Minőség/ár arányban a Sandisk Sansa Clip+ és Fuze kiemelkedik a mezőnyből. A Clip+ 2GiB-os verziója valami 12k (a memóriája bővíthető), és messze jobb hangminőséget kínál, mint bármelyik telefon, vagy iPod.
És ugye akkor ott vannak az iRiver és iAudio termékek, csak azoknak az árazása egy más kategória.
hoffman_: Az Ő termékük az iAudio...
Gusztáv: Zune-hoz nem volt még szerencsém. De az én szememben nem attól lesz minőségi egy lejátszó, hogy érintőképernyős, grafikus menüs, trallala... A hangminőség elsődleges. És igen, függ sok mindentől, de pl az iRiver alapból jó minőségű füldugót ad a lejátszóihoz, míg telefonokhoz, pláne iPod-hoz ilyet még nem hallottam. Szóval kezdheted azzal, hogy veszel egy értelmes kimeneti eszközt, aminek a megvásárlása után jó eséllyel rájössz, hogy a lejátszó eszköz a szűk keresztmetszet.
Az iFP899-em esetén nem futottam bele ilyesmibe. Az érezhetően jobban szólt ha jobb fejhallgatót dugtam bele. A mellékelt MX400-hoz képest a PX200 is érdemi előrelépés volt. De otthon használtam DT 531-gyel is, azzal még jobb volt. És itt jön a következő figura: a telefonok és átlag lejátszók többsége már egy 32Ω-os fej/fülhallgatóval is éppen csak nem szenved. Az iRiver-nek meg sem kottyant a 250Ω-os sem.
-
#65675776
törölt tag
Remélhetőleg az, hogy a többség már inkább telefonról hallgat zenét véget vet az mp3 lejátszók piacának hosszú ideje folyamatos hígulásának. És előtérbe kerülnek ezen a piacon a hangminőséget kínáló eszközök, ahova pl az iPod soha sem fért be.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- sh4d0w: Palpatine - A Terv
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nagyon érzékeny lett a használt játékok eladására a Nintendo
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Diablo IV
- Milyen notebookot vegyek?
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 12GB BE QUIET! Pure Base 500DX 650W
- AKCIÓ! nVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Dell Latitude 5590 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest