Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Yettel topik
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
djyuri
őstag
válasz
Balint133
#427
üzenetére
Asszem ezt már több tokpikban is kitárgyaltam.
Mindegy: Az alaplapomban volt annó egy kis szikrám a csavarhúzómmal. Azóta nincse cd-romos bootolásom bioszból,hanem csak bioszon kívüli lehetőségem van erre (esc gombal jön nekem elő). Plusz emellet elkezdte zabálni az elemeket. A legdrágább duracell elemet megette egy nap alatt. Annó vettem 100 elemet darabra 55 forintért a kínai piacon,de azokkal is csak egy jó hónapig bírtam.
Azt elhatároztam (kénytelen voltam) hogy szétszedek egy gombelemet és kiürítem a belsejét,majd ráforraszok egy külsö áramforrást és visszateszem az elemtaróba és majd arról járatom. Nos mivel tartottam attól,hogy a hálózati dolgoknál lehet gubanc is,ezért úgy döntöttem,hogy egy motor akksiról fogom járatni és ajd minden héte,kéthéten feltöltöm. Na igen...ez nem jött be. A vadi új akksit is 4-5 naponta kellett tölten,mert teljesen lehúzta.
Gondoltam van valami zárlat vagy hibás alkatsrész abban amit csináltam. Hát le is cseréltem az összeset (8 darab alkatrész =300ft). De ezután is lehúzta. Nos akkor mérjünk rá műszerrel....kb 100-200mA között fogyaszt rendszer
Lekötöttem a ledet,de csak 20-25 mA-t nyertem.
Most már eljutottam addig,hogy csináltattam egy f@sza trafót és szereztem hozzá egy 6,5V 650.000mikrós kondit. Na ennél előbb ég el az összes vezeték a házban,minthogy a bioszom 7V-nál többet kapjon. Meg agyon fogo bíztosítékozni.
Teszek bele vagy 10db 300mA-eset.
Új hozzászólás Aktív témák
- Projektor topic
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Call of Duty: Black Ops 7
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Androidos tablet topic
- Milyen okostelefont vegyek?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Assetto Corsa Rally
- További aktív témák...
- Honor X6a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3918, 100% Akkumulátor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 7500F / RTX 4060 / 32GB DDR5 / 1TB Nvme SSD
- Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Jetblack Titán dizájn, 120 Hz AMOLED, AI Pro kamera
- Clevo 1060 6GB Mxm 3.1 laptop videó kártya ingyen házhoz szálitással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



