Hirdetés
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Mobil flották
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Máris megvásárolható az Ulefone új RugKing szériája
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
8nemesis8
#3421
üzenetére
Szerencsére a CSS elég egyszerű, gyorsan elsajátítható nyelv. És ezzel együtt nagyon komplex.
"A következő lépés képek beszúrása a videotékába. Ha ehhez is van hasonlóan jó kis linked akkor szívesen fogadom."
Most itt konkrétan mire gondolsz? Képeket beszúrni többféleképpen is lehet, most az a kérdés, hogy pl. adatbázisból hogy lehet kinyerni az adatokat (ha pl. ott tárolod a képek linkjét)? Kicsit egyértelműbben írd le, mit szeretnél.
Lehet, hogy akkor nem is kell külön link, itt is megkapod a választ. Meg persze az is tisztázandó, hogy milyen módon szeretnéd berakosgatni a képeket.
Én korábban úgy szerettem volna betenni a képeket, hogy mindig van egy nagy kép, alatta pedig kisképek, majd egy leírás, és utána pontosan ugyanígy a következő elemnél.
Ehhez cucka nyújtott nagy segítséget (nélküle nem jutott volna eszembe a külön tömbbe rendezés egyébként igen kézenfekvő gondolata
): [link]
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Öszvér módszerrel veszi fel a harcot a memóriapánikkal szemben az ASRock
- Suzuki topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Autós topik
- Robotporszívók
- Milyen légkondit a lakásba?
- Mennyibe fog kerülni a Steam Machine?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Lehet, hogy akkor nem is kell külön link, itt is megkapod a választ. Meg persze az is tisztázandó, hogy milyen módon szeretnéd berakosgatni a képeket.
): 

