Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Kis információ régebbi 1.9PDTDI motorral rendelkezőknek
    Cserélni akartam a olajbeöntő csonk tömítését

    Kauffer hozza hozzá a
    FEBI BILSTEIN 100690 [link]

    Na de ahogy leszedtem a csonkot nem ilyen formájú tömítés volt, hanem teli, nem volt belső oldalon az a három kivágás, nem mértem meg de mintha hajszállal vékonyabb is lett volna a febi, meg nincsenek meg azok a bordák se mint ami benne volt azon, és az átmérője is kisebb
    Szerencsére ahogy néztem nem szivárgott, és még puha is volt a tömítés, így visszaraktam a régit

    A most kocsiba lévő tömítés száma
    038 115 315

    Képek róla és egymásra téve
    [kép], [kép]

    De kapott egy új sapkát mert az biztos szivárgott, egy FEBI BILSTEIN 02113 [link]
    Meglátjuk szombaton majd autókázok 300Km és utána ránézek

    De van rossz hír is
    Olyan 1300Km alatt rá kellet töltsek olyan 3dl olajat, remélhetőleg megint az olajleeresztő csavar szivárog :) (Nincs aknám nem tudom megnézni páncéltól nem látom aláfekve)

    Tehát aki cserélni akarja a olajbeöntő csonk tömítést és boltok keresője FEBI BILSTEIN 100690 tömítést hoz hozzá jól gondolja meg, mert nem pontoson ugyan olyan, és még a bordák sincsenek meg rajta

    ...........

    Ajtó zárral is érdekes dolog történt
    FEBI BILSTEIN 172115
    Kauffer azt válaszolta nem tudja mikkor lesz megint , és sok sok oldalon nincs készleten

    De találtam egy Debreceni autósboltot ahol rendelhető volt, rákérdeztem akkor ép 5db volt rendelhető
    evoauto.hu [link]
    Így a tegnapi napon le is adtam rá a rendelést 300Ft kedvezményt adott lehet regisztrációra így 15 525 Ft kell majd fizessek érte
    Jövő héten valamelyik nap járok én vagy öcsém Debrecenbe és ha minden igaz akkora megérkezik

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák