Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoBCRaistlin

    őstag

    Uff mindenki!

    Remélem hiányoztam. :DDD

    Tegnap voltam kint a ringen, néztem a sok-sok power gépet.
    Jaaa, meg ha már ott jártam, akkor kapott Luigi egy kis programozást is Szabinktól :)
    Megy mint a mérgezett egér, és nincs az egekben a nyomásom. Van viszont visitó hangom megint mint a szar progi esetén. Na ez mitől lehet?

    Kaptam ráadásul tőle "jó" híreket is. Azt mondja le van dugózva az EGR?! Azt hol a tökömben látom? Kezdeni kell vele valamit?
    Elvileg zörög is kicsit a váltóm, vagy a lendkerék?! Állítólag olyan a hangja mint ha egytömegű lenne.

    Tomcsi... hazafelé a szerémin jöttem, pont eszembe is jutottál, hogy ha korábban járok arra, akkor szóltam volna. Bár nem tudom a számod :D

    Volt 2 történet is. Az egyik annyira nem izgalmas szal hanyagolom is későbbre.
    A másikat meg nem értem.

    Megyek szépen 70-el ott a szerémin (vagy már utána) a külső sávban mint azt illik.
    A belsőben elkezd kikerülni egy piros opel astra F asszem. Bejön mellém és nem gyorsít tovább. A gyerek az anyósón meg néz nagyon... Mondom magamban mit akarsz ecsém?

    Erre picit előregurul, nézem a valagát 1,6 16v... Picit felröhögtem... Mondom ez nem látta Luigi seggét? :N
    Ejj mondom nem játszok gurulok szépen 70-el.

    Erre picit belassít, megint előregurul. Kezdett felmenni a pumpa, és imádkozni kezdtem egy pirosért.... Hát megkaptuk.... Na mondom alázás előtt kapsz még 1 esélyt.
    Szépen lassan indulok el zöldnél... erre a b@lf@sz elkezdi tolni neki.... Na mondom ok, neked kellett a fájás. 2-3 padló...pillanat alatt eltűnt a tükörben... ;]

    Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

Új hozzászólás Aktív témák