Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    300, varosban megtett km utan eddig elegedett vagyok.

    Hatarozottan pozitiv:

    - a tavolsagtartos tempomat olyan, amire szamitottam, mukodik
    - a gyerekeknek legjobban a tetoablak es a valtoztathato szinu hangulatvilagitas tetszik :DDD
    - a futheto kormany kiraly, igazabol csak azert rendeltem bele, mert kb. mindegy volt mar az arat tekintve, de meglepoen jo egy huvosebb reggelen
    - az ulesek nekem tokre bejonnek, es tenyleg nagyon mas, mint a sima bor (nem L&K) az elozo szeriabol
    - a kormanyzas preciz
    - a Canton hifi jo, nem egeszen azt adja, mint az Arendal cuccok itthon :), de a celnak teljes mertekben megfelel
    - ez a kek szin gyonyoru eloben
    - az oriasi hatso ter jo arra, hogy a gyerekek laba nem eri el az elso uleseket
    - Android Auto 100%-osan hibatlan, mindig kapcsolodik a telefon az autoval
    - fogyasztas idaig kb. 10 l/100 km, kizarolag varosi hasznalat mellett; ez egy 270 lovas benzines geptol teljesen oke
    - Skoda Connect app kicsit lassucska, de arra jo, hogy hol parkolok, meg allofutest/hutest kapcsolni
    - start/stop jol mukodik, azt hittem, hogy utalni fogom, de nem (meg hat a benzines motor nem ugy indul el, mint egy dizel)
    - hatso forgalomfigyelo: baromi hasznosnak tunik, amikor rosszul belathato helyrol tolatok ki, akkor egesz messzirol erkezo autok miatt is szol

    Kozepes:
    - azert a savtarto automatika azert nem egy Tesla, de egyszeru helyzetekben oke
    - menetzaj rossz uton lehetne alacsonyabb; jo uton kivalo
    - holtterfigyelo: szerintem tulerzekeny, 3 savos uton neha a ket savval arrebb levo autot is bejelzi

    Inkabb negativ:
    - jobb lenne, ha a radionak es telefonnak lenne kulon gomb, es nem kene visszamenni a menube miattuk - kormanyrol is meg lehet oldani, de szerintem felesleges volt kisporolni
    - bar a VW infotainment rendszere a legjobbak kozott van, ahogy tapasztaltam; meg mindig nem az igazi; tul sok szoveges menu

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák