Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pitu

    aktív tag

    válasz tresh #120417 üzenetére

    Először volt egy kis nézeteltérés a lakás tulajával, mert szerinte nem tehettek róla hogy fújt a szél. :W
    Aztán lejött, megnézte ő is az autót milyen "szép" lett. Közben hívtam a rendőrséget.
    Egy óra múlva ki is jöttek, de inkább nem részletezem az eljárást. Annyi haszna volt, hogy jelentést tettek az esetről, illetve fotókat is készítettek. Szerencsére a tulaj lányával (aki ügyvéd) meg tudtam normálisan beszélni a dolgot.
    Holnap délelőtt elmegyünk autókozmetikába, ha ott nem tudnak mit mondani, akkor fényezőhöz, hogy kb. felmérjük a kárt, illetve a megoldási alternatívákat. Komplett fényezésnek senki nem örülne. Én sem, mert gyári festésű, törésmentes minden elem. (anno rétegvastagság mérővel körben mértem)
    Próbáljuk elkerülni a polgári peres eljárást is, de ha minden kötél szakad, akkor nem lesz más.

    Feleségem próbálta vizes szivaccsal a lökhárítóról eltávolítani. Valamennyire sikerült is, de a felület kicsit érdes maradt, illetve eléggé kellett vigyázni hogy ne legyen összekarcolva. (mellettünk lévő autónak a papa nekiállt mosogatószivaccsal, kb. szétkarcolta a fényezést, mondjuk oda kevesebb jutott)

    Eléggé felelőtlen/hanyag volt a kivitelező...

Új hozzászólás Aktív témák