Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    válasz Mágus2 #107028 üzenetére

    ezzel kapcsolatban pedig jön az én történetem: hétfőn délelőtt vittem kicseréltetni az első kerekek szilentblokkjait amiről képet is mutattam múlthéten, szerdán hív a szerelő hogy a szilentcsere megment de gond van pirosan világít a szervó szóval egyáltalán nem megy, délután megálltam nála és mesélte hogy a silentek cseréje után amikor odébbállt a kocsival akkor jelentkezett a gond, azóta a szervó halott.
    rögtön utána elvitte autóvillanyoshoz aki gépre dugta, kitörölte a hibát de rögtön vissza is ugrott mivel ott tényleg valami gond van és valami szervó érzékelőt emlegetett ami nem kommunikál, aztán átmérte a kábeleket stb és azt mondta a szervón belül van valami szenzor ez az amivel gond van na de itt a bökkenő, ezt külön nem lehet cserélni mivel bele van építve a szervóba, na mondom kurvajó, ez a valami egészben egy vagyon ha újan ha használtan veszem akkor is
    hibakódot nem tudok mondani mert a gépredugásnál sajnos nem voltam ott, a szerelőm pedig hadilábon áll a számítógéppel, egy idősebb tagról lévén szó
    lehetséges hogy a kedves szerelőm baszta el? mert nagyon gyanúsnak találom hogy közvetlen a szilentek cseréje után szaródott el, eddig hibátlanul működött :((

Új hozzászólás Aktív témák