Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz deicide #6003 üzenetére

    Én még állítgattam rajta + átkötöttem a mélyet mert eddig a front kimenetről volt hajtva és átdugtam a sub kimenetre így levehetem a mély hangokat és nem nyúl hozzá a sub kimenethez amit meghagyttam 125hz-es vágáson így most minden több kakaót bír el jóval és szebben is szól :) Eddig cask bizsergett a hátam benne... na most jobb mint egy beépített hátmasszírozó :D

    Ezzel a cuccal sokáig elleszek... ismét a karosszéria a korlát... pedig minden ajtó plüs kárpitos teljesen, külön szigetelés van alatta gyárilag, minden csatlakozó burkolva, rögzítve.. de ha tekerek egy nagyot a SUB-on... akkor megmozgatja az autó alkatrészeit :D (persze kadett után ebben alig hallani valami nem kívánt zajt azért mégis csak nagy autó és nagyon masszív...)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák