Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghgabor

    aktív tag

    válasz 4Grider #62283 üzenetére

    A másik kettőnek (t meg a kéknek is) is volt, de úgy tűnik, rájöttek, hogy egy kinai gagyi az egész.
    Nem lehet benne e szokásos garantált 0/0, vagy ha benne is van, azért egy fél nap alatt egy qrva GPS koordinátát elküldeni 2g hálózaton, nem nagy dicsőség lenne azért! Ha frissítek, akkor azt a koordinátát kellene küldenie, de hiába. Ha küldök beállítást a kütyüre, az jön 5-10 sec múlva, hogy rendben.
    Az meg, hogy este 21h körül lelőnek valamit és egyáltalán nem megy utána fel napot?! 😮 Most néztem vissza és táblázatba szedve küldtem vissza nekik. Eléggé érdekes a dolog. Kb. mint annak idején. Csak hát a fenyegetés után olyan 4g lett nálam, hogy szerintem az agyam azóta ment el a sugárzástól! 😂
    De ehhez kellett közel egy hónap nekik?! Le sem szarják, küldik az egyen levelet. Majd ha a táblázat megjön, mert van annyira hülye az ügyfél, akkor majd alkotnak valamit. Talán..... Kapok 3ezer kedvezményt talán. Már több gyógyszert megettem (na, jó pálinkát), mint a kompenzáció.
    De kb. akár jó is lehetne, ha úgy lenne beállítva és működne is a szarjuk. Van egy hasonló kínaim, filléres cucc, na az majdnem többet tud, mint ez. Csak hát ez BLAUPUNKT, átnevezett, mégvacakabb kínai, egy gagyi hálózaton. De nem hiszem el, mivel más fórumon is írták, hogy vitték vissza, semmire sem jó. Miből tartana egy ekkora cégnek, bocs, ez nem jött össze? Havi 500 Ft előfizetésem, meg 2ezer készülék díj ér ennyit nekik?! Inkább ne minősítsem ezeket..... 😡

    bégé

Új hozzászólás Aktív témák