Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz gg72 #50683 üzenetére

    Úgy értettem hogy Telekomtól a router és mivel független mehet bele a KÜF vagy iQ korlátlan simje

    Persze ennek vannak hátrányai, főleg a a router szórási ereje mert az elég korlátozott
    De vannak előnyei is, áramszünet esetén ha a torony nem érintett akkor továbbra is tudja biztosítani a netet míg az akkumulátora bírja(power bankról meg lehet tölteni)
    Hordozható, ha mentek nyaralni akkor lehet vinni, így nem függtök a szálláshely wifijétől(biztonságosabb is mint egy szállodai wifi hálózat)

    Én csak folyamatos töltés mellet használóm az enyémet Huawei E5577C (Telekomos + iQ Telenoros sim) (2évig havi 10nap 24órás töltés, majd másfél év havi 15 nap 12órás töltés, munkahelyemen innen van internetem)
    Hogy mi történt vele, három és fél év után kellet egy akkumulátort cserélnem 2000Ft-ért

    De ez csak egy lehetőség

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák