- Google Pixel topik
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Milyen okostelefont vegyek?
- Hová lett 1000 mAh?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Yettel topik
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
-
Mobilarena
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tvamos
nagyúr
válasz
sylvia_1988 #45397 üzenetére
3-6 cm-es alkatrészeket fotóznék és videóznék vele
Ezzel én is küzdök kicsit, a kicsi dof miatt, meg a megfelelő megvilágítás megtalálása okán. (Sokszor inkább rekrszelek, és feltolom az iso-t az égbe. Ilyenkor jól jönne egy olyan váz, ami iso-ban erősebb...)
Ha ez fontos parameter, néz utána, milyen megvilágításra lesz szükséged, és arra különíteni el pénzt, fontosabb lehet, mint a fényerős obi. (Én may fotózok fényes fém baszinákat, az meg csúnyán becsillan.) -
Grga_Pitic
aktív tag
válasz
sylvia_1988 #45401 üzenetére
Két dolgot még mindenképpen tisztázni kéne:
- Valóban kell-e a 60p? Mivel PAL régió vagyunk, az 50p az alap, és nem minden fényképezőben állítható menüből a PAL/NTSC váltás. A Pana esetében úgy tudom, hogy a felső kategóriát kivéve szerviz menüt kell előhívni, ennek érdemes alaposan utána olvasni/kérdezni. Sony-nál nem tudom mi a helyzet, lehet, hogy ott ezt megoldották.
- 3-6 cm-es alkatrészek ki kell, hogy töltsék a képernyőt saroktól sarokig? Mert arra a kitobi kevés lesz, közgyűrűvel esetleg, de tovább fog romlani a képminőség. Makróobjektív megfontolandó, abból is a tele inkább, mert akkor azzal portrézni is tudsz. Ebben az MFT áll jobban, Panára rátehető az Olympus 60mm makró (ekvivalens 120mm), használtan egész jó áron látok fenn most, bár a kereted felét elviszi (80 ezer Ft). A Sony E-re (mint az A6000, A5000 stb.) tudtommal nincs natív megoldás a tele tartományban, persze lehet adapterezni, ha az AF nem számít (makrónál kevésbé fontos, de portréhoz célszerű), akkor valami régi manuális is mehet rá (persze Panára is). -
Muerte68
addikt
válasz
sylvia_1988 #45399 üzenetére
A MM-es A6000-160-ért az első hozzászólásod felett
-
Muerte68
addikt
válasz
sylvia_1988 #45397 üzenetére
Eggyel feljebb egy top vétel -bár 160-de új
Vagy ugyanaz használtan beleférhet-ha videó is fontos akkor még pana jöhet szóba a többi videója nem meggyőző
Kérdés EVF-kell-e mert akár a Sony A5000-is jó lehet,de ez mind csak kit obival,úgyhogy azzal kell megoldani mindent
A pana árakat tipusokat majd a hozzáértőbbek megmondják abban nem vagyok képben[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
esetleg
[link]Ezek beleférnek jó a videó-a samu halott márka de az 500-as nagyon jó videóban
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Hardverkemping június végén
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Medence topik
- Feketehalálra váltja a kékhalált a Microsoft
- Donald Trump azt mondja, hogy megtalálta a TikTok vevőjét
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OLED monitor topik
- Hővezető paszták
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 TomaHawk R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 XC 12GB Rampage SHIVA 600W
- Erő és sebesség? Most az Öné lehet! Ráadásul kamatmentes rèszletre is!
- AKCIÓ! HP Victus 16-R1002NF Gamer notebook - i7 14700HX 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB WIN11
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged