Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    válasz bosston #6956 üzenetére

    Az ilyen összecsomagolt kiteket nem javasolnám. Eléggé gyér minőséget szoktak összeállítani, itt általában a tapasztalatlanabbakat szokták lerántani és elsózni a gagyik cuccokat. Szvsz arra a táskára meg kártyára nem mernék alapozni. Mindenképp javaslom, hogy fogd kézbe a gépeket, mert az is egy nagyon erős érv lesz, hogy kézre áll vagy sem. A Sonynak speciel elég fura a kialakítása (kicsit kompaktos). Nem használhatóak a Sonyval a szabványos középérintkezős vakuk és kioldók, de biztos, hogy valamilyen adapterrel ez áthidalható. És csak Memori Sticket fogad. Viszont egész jónak mondják az új kit obit optikai minőségét a kitek között természetesen, (egyébiránt obifronton ki tudsz fogni régi Minolta obikat amik jó minőségűek és olcsóbbak valamivel a mostaniaknál természetesen ezekkel van AF-ed is ha AF-es obit választasz, mert a Sony komplett átvette a Minolta régi bajonettjét.) Viszont műanyag bajonettes az új kitobi ha jól tudom. Az A230-on nem levehető a szemkagyló, ami nem biztos, hogy jó dolog. Elég kevés dedikált gomb, pl nincs vaku gomb csak menüs állítás, innen kiindulva kb a lehető legkevesebb gomb van rajta. Nincs benne LV. Viszont van benne "szemre induló" AF és van benne stabilizátor egyéb hasonló apróságok. Azért helyén van ez a gép ebbe a kategóriába sztem, de én inkább a negatívumokat soroltam fel, nem azért mert nem szimpatizálok a Sonyval. Szerintem hamarabb lehet úgy szelektálni, hogy mi nem szimpatikus. Ha ki akarod próbálni, pl a WesEnd-be a Sony márkakereskedésbe ki lehet próbálni ki van állítva taperolhatod, nyomkodhatod stb.

Új hozzászólás Aktív témák