Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    sziasztok

    régebben volt egy fuji s6500as bridge gépem, de anno kihasználatlanság miatt eladtam. Időközben megváltoztak azért a dolgok, elköltöztem, stb és volna jópár dolog amit szeretnék minőségi képekben megörökíteni.
    Gondoltam egy belépőszintű dslrel jobban járhatok, mint egy drága kompakttal, így gondoltam megkérdem, milyen gépet érdemes szemügyre venni manapság, mik lehetnek jó nekem.
    Anno a pentax k200d tudásában és minőségében nagyon tetszett, de eltűnt a boltok polcairól sajnos. Pedig jó árban volt, anno nem jött össze sajna. Bánom is. Valami hasonló darabot keresek a mostani kínálatban

    Mivel már tapasztaltam, hogy minél tovább filózik az ember egy dolgon, annál nehezebb a választás, én csak 3 tulajdonságot emelnék ki ami fontos nekem:

    1, könnyű kezelhetőség, nem végletekig komplikált menü
    2, jó ergonómia
    3, szép, telt színekkel készített képek

    az, hogy új vagy használt, nem igazán számít, de nyilván egy leharcolt használtat nem fogok megvenni.

    ui: nem vagyok az az állvánnyal meg 8 objektívvel rohangáló, profi fotósnak látszani akaró egyén, így a könnyű kezelhetőség legtöbbször kézből lőtt képekre vonatkozna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák