Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    A Soósban volt, eredetileg a Chinont foglaltam le de az említett problémák miatt vaciláltam, és ekkora árkülönbség (3900 vs. 8900) mellett egyértelművé vált, hogy nekem a Jupiter kell. Egyedül amiatt voltak kétségeim, hogy a Chinon azért mégiscsak 2.8-as amin úgysem használnám de arra gondoltam, hogy egy 2.8-as biztos szebben rajzol mondjuk F4-en mint a 3.5-ös. De ez a Jupiter úgy rajzol nyitott blendével is mint a kisangyal, nem bántam meg, hogy ezt válaszottam.
    És persze egyben fel is hívnám mindenki figyelmét, hogy a Soós Fotónál hirdetett Chinon 135-ösnek lötyög a blendekapcsolója és nagyon könnyen visszaugrik beugróblende módra, szóval aki manuálisként használná digit vázon azt megszivathatja használat közben. Ugyanis auto módban hiába tekergeted a blendegyűrűt, nem ugrik be mert várja a váztól a blendetüske vezérlését, de nem kapja meg. Az átalakító sajna nem mindig nyomja be eléggé és bizony nyitva marad. Mi több, a már beugrasztott blende is kiugrik, ha közben a kapcsoló megint visszapattan automata állásba. Egyébként ránézésre optikailag kifogástalan állapotban van és még tokja is van.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák