Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz laychi #9956 üzenetére

    Mutatok neked egy érdekességet. A múltkor azt írtam, hogy kimaxolt Highest 1440 Preset-en 175 FPS volt a rekordom, csak fene tudja hová töltöttem fel. A titka a W11.
    Nem kimondottan izgat most a gépem meg az egész OC, így a ms frissítéssel váltottam 10-ről 11-re. Minden hulladék fut a háttérben, tehát nem egy Tweakelt windows, nvidia driver is fullba felrakva, telemetriával, Experience-vel stb, ahogy a nagykönyvben elő van írva.
    CPU/RAM is ahogy lejjebb van, AC 4.8/4.5GHz@4133CL17 1.0V VCore-on.

    [TR] Display
    [TR] Graphics

    W11-en sokkal jobb, ahogy minden más is.
    UE5 W10-en 51xxx pont, W11-en majdnem megvan az 54000 pont.

    [UE5]

    Mindketten hozzuk a 3090Ti szintet, én még bőven le is hagyom.
    Itt a lista:

    [TR GPU List]

    A lécet magasabbra tettük, hiszen az alap Highest Preset-nél nincs minden kimaxolva, csak az AMD topikban szóltak rám, bár fotókat nem tettek fel mindkét képről, így lehet nem is mondanak igazat. A fenti GPU Monkey link viszont az alap Highest Preset-tel mért, a 3090Ti is 165 FPS-t tud alapon, ott megcsinálom a 185FPS-t természetesen ahogy illik, pcie 3.0 és x8-on ;)

    Egyébként még 05.10-én x16-ba ment, van egy képem pont, amikor vettem csak kipróbálni egy Kit-tet. Semmi köze a padozáshoz, meg a vízhűtőhöz. Fél éve fentvan probléma nélkül. Csak a ramokat tettem vissza és a Dimm2 ssd-ket. Utána lett ilyen.

    [pcie 3.0 x16 --- 05.10]

    Teljesítménye jobb mint bármely RTX3080, úgyhogy nagy gáz nincs.
    Ha van egy felesleges ssd-d, érdemes W11-re ugrani, mert jóval több FPS van ott.
    Érdekességnek szántam, nem fizet nekem a mikrofos a béna vírusaiért, de ezek tények.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák