Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz tlac #9530 üzenetére

    Ez már sajnos a tönkretett rendszert nem hozza vissza. Friss telepítésnél lehet érdemes tiltani, sajnos a Win Update-t hiába tiltottam 3 helyen (regedit,gpedit, és a rendes helyén) [link] , a Win Update ugyan kikapcsolt, de ez a rejtett nyavalya a háttérben frissült. Helyrehozhatatlan károkat okoz, ez van.

    S.Bala:

    Gyorsba próbáltam csak ki, de nem jutottam vele sokra, OK, 5 percet voltam benne.
    A gyorsabb verziót választottam, Baryka féle MS mentes rendszert, veszteni nem vesztek semmit.

    Baryka:

    Eddig remekel, több napi kínlódás után visszakaptam a gépem, olyan mint volt. Örülök is meg nem is. Az biztos, hogy az összes kedvem elment tőle, pedig szeretem ezt csinálni. 3 hete itt az új félkonfig, extra ram kit-et is vettem, de az összes időm ez vitte el.
    Ez most egy védtelen rendszer, valami védelem nem ártana. OK, ez nem a családi gép, az lesz most lecserélve az I5 560-ról 10400f-re. Van még egy laposom is, az is megy tovább védetten original Windows-okkal. Ez csak egy Benchelős gémer gép.
    Egy ideje szépen tartja magát, működik minden ahogy a nagykönyvben írva van.
    A megoldás az, hogy a MS ki van zárva a gépből, elég fura ez az "üres" gép. Ha hazamenne, azonnal tönkremenne, ez van.
    Jelenleg ilyen, köszönöm mindenkinek a hasznos ötleteket, tanácsokat. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák