Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz Tikakukac #73167 üzenetére

    Nem egészen ugyan azon a T420-n dualbootba nálam a frissen telepített windows 7 3 óra (felesleges hülyeségek itt is lelőve, megfelelő driverek fenn vannak), a rendesen konfigurált suse 3,5-4 óra, felhasználás: netezés és programozás. Miután ezen nem játszok le is töröltem a windowst.

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Tikakukac #73167 üzenetére

    Ja, azt hittem, éltalában beszélsz. Ezt írtam, hogy elvileg a PCIE energiagazdálkodás volt felelős ezért )jó hogy eszembe juttattad, bekapcsoltam) aztán majd meglátom.

    "Egyszerűen nincs semmilyen energiatakarékos megoldás rájuk. "
    ? Sztem van powersave...

    De mondjuk most akkor ez olyan, hogy a windóz jó, de a 8-as annyira, hogy nem megy rendesen a gépeden? ;)

    Nekem eddig a legszerelhetőőbek a netbokok voltak :D Alja le, és ott van minden :D
    TP-ben a fontos dolgok szerencsére elérhetők, de amikor haverén a jack csatit kellett újraforrasztani, az macera volt :S

    @soldi3r : Hát az előző munkahelyemen akadtak ipari gépek Linuxszal - pasztázó, AOI. Ipari használatra windóz környezetben persze hogy nem jó, de mi van, ha valaki Unix környezetre épít? Van ilyen.

    @Mindenhova : Instabil? :D Hát nekem fordítva jött le. De ha nem tetszett, miért szenvedtél?
    Nálam 2006-7 körül volt pár év vegyes Linux-win használat, aztán azóta Suse, később Ubi. És nem muszájból.
    Különben pont az Ubira szokták mondani, hogy instabil - ezt sem veszem észre, de tényleg az egyik legfelhasználóbarátabb (az új Süsük mellett)
    Mondjuk azt sem írtad, mikor volt ez. Egy mai Ubi teljesen más, mint akár 3 éve.

    @dying_star : Áh, ezeknek mindegy...
    Egyébként a nagy kedvenc, hogy Linuxokon leennek a frissítések a háttérben, melóhelyen meg néha fél óra mire a Win8 frissül újraindulás közben, addig meg a melós vár.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák