- Xiaomi 15 Ultra akku probléma?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Eltűnhet a Dinamikus Sziget
- Motorola Edge 40 neo - színre és formára
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Értem. Bocs, ha nem hallottam gyilkosság miatt elítélt "Megöllek, te állat!"-ot kiabálókat. De nem olvasom végig az összes bírósági közlönyt.
És ha figyelmesen olvasol, egy szóval sem adtam felmentést a terroristának. Melléraktam, hogy az NNI-ben is kellenének fejeknek hullaniuk. Sőt, akár letöltendőt is kiosztani.
-
Jó lenne, ha meg tudnád különböztetni a fenyegetés eszközét (hogy mivel veszi rá) magától a fenyegetéstől (Btk. 314.). Ha valaki rablásnál megfenyeget, hogy megöl, ha nem adod át a cuccod, őt sem gyilkosságért ítélik el.
Különben pedig csak ismételni tudom magam: Ha annyira fontos ezen személyek fedettsége, akkor ott emiatt minimum kötelességszegés történt, ha nincs meg a kellő védelem. Mintha az illetékes nyitva hagyná a fegyverszobát, amíg elmegy büfézni.
-
válasz
Fritz Teufel #25 üzenetére
Ha az általad említett közösség működtetéséhez tartozik az NNI, akkor tessen rendesen (meg)védeni! Ha nagyon fontos egy katonai ojjektum, akkor legyen ott fegyveres őr, és ne lehessen kihordani a gázolajat, felszerelést!
Másik szempont: Ha jelen hacker Pistike csak úgy bejutott az NNI-hez, akkor a nembaráti országok szolgálatai számára az már átjáróház. És mindennek kellene, hogy következménye, személyi felelőse legyen. Persze nincsen, ahogyan a Külügy emelt biztonsági fokozatú kommunikációs csatornáinak kompromittáltsága miatt sincsen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell laptop eladó i5 11. gen, 8GB RAM, 512GB SSD, újszerű állapotban!
- Bomba ár! HP EliteBook Folio 1040 G1 - i5-G4 I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP Elitebook Folio 9470M - i5-3GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" I DP I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude 5430 - i7-1255U I 16GB I 512SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I NBD Garancia!
- Bomba ár HP X360 11 G5 - Intel 4020 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W11 I Garancia!
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Samsung Galaxy S21 Ultra , 12GB , 128 GB , Kártyafüggetlen
- HPE Aruba PoE+ L3 switch raktárról azonnal elérhető!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest