Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Ringman #19 üzenetére

    Jah, a "különösen üt" jó kifejezés, csak mondjuk más értelemben használnám. Baromira uncsi, ha a szórakoztatás vékony (és egyre vékonyabb) mázán átüt bármilyen politikai üzenet: filmet azért szoktam nézni, hogy szórakozzak, ha bármilyen politikai "kiáltványra" vágyom, akkor ilyen témájú kiáltványokat olvasok... :U
    Nem véletlen, hogy már az első női Sherlock Holmes filmhez bekommentelték sokan az egyik népszerű torrent portálon (több tucat lájkkal ellátva), hogy lassan ideje lenne egy "politikai film" kategóriát létrehozni a letöltéseken belül - nyilván személy szerint messziről kerülném. Ebből a szempontból tök mindegy, hogy fasiszta vagy antifasiszta: még egyszer, szórakozni, kikapcsolódni akarok (akár a háború borzalmait 1-2 órára elfelejtendő), nem szájbarágós módon politikai üzeneteket látni-hallani... :U

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Slack

    tag

    válasz Ringman #19 üzenetére

    "az andor az utóbbi 10-20 év legjobb antifasiszta kiáltványa, az aktuálpolitikát (orosz területfoglaló háború és népirtás, fasizálódás gyak. az egész világon) figyelembe véve meg különösen üt."
    Nem pont azért néz az ember sorozatot, hogy ettől a szartól kicsit elszakadjon?
    Neked nem elég, hogy a csapból is ez folyik? TV, rádió, az utcán plakátok, közösségi média, stb.
    Te még igényled, hogy a sorozatok is erről szóljanak?

  • Egon

    nagyúr

    válasz Ringman #25 üzenetére

    Félreértés ne essék: egyáltalán nem nézek sorozatokat, nem az én műfajom, általánosságban írtam, nem a konkrét produktum kapcsán.
    Egyébként meg jah, most már megnézem a kommenteket is, mielőtt egy film elé leülök, és bár így is belefutok időnként 1-1 olyan produktumba, ami nem tetszik, de annál drágább az időm, mintsem hogy woke/feminista/fasiszta/kommunista/akármilyen propagandát nézzek. És ahogy nézem, nem vagyok egyedül ezzel.
    Sebaj, előbb-utóbb egyre többeknek csordul túl a pohár, és a nézettségben ez látványosan meg fog mutatkozni. Ahogy a női Ghostbusters meg Ocean's film is akkora rettenetes nagy siker lett ugyebár... ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák