Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deniro2

    senior tag

    Ezzel a lábazás kötelező orrvérzésig faszsággal az őrületbe kergetnek lassan a gyogyósok... :(
    Értem én, hogy nem agytröszt az emberek túlnyomó része, de alapvető, egyszerű dolgokat csak fel kellene már fogni idővel...
    Az emberek különböző genetikai adottságokkal és életmódbeli sajátosságokkal rendelkeznek, sokszor előfordul, hogy egyes testrészeik fejlettebbek a többinél. Ennek a nyomorult sportnak meg alapvetően az esztétikum, az arányosság lenne a lényege.
    Miért olyan kibaszott elképzelhetetlen, hogy valaki elégedett bizonyos testrészeivel és a többit szeretné felhozni hasonló szintre? Mert egyik sem akkora, mint Cutleré? :U
    Nekem is van egy nagyon jó barátom, aki gyerekkora óta focizik, a 175 centijéhez van kb. 65-ös combja és 95-ös mellkasa. Vajon mijafaszt kellene neki javasolnom az arányos fizikum eléréséhez? Lábazást orrvérzésig? :U
    Értem, hogy a fasz méret helyett testépítőéknél a lábazás a mérce, de fel kellene végre fogni, hogy ezt a sportot mindenki a saját testképe miatt csinálja, és, ha ő elégedett egy testrészével, akkor neki az a mérce és nem egy profi testépítő akármije.

Új hozzászólás Aktív témák