Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    válasz Ariadne #2806 üzenetére

    Az értesítés megtörténte után ezt rögzítettem is a munkalapon, ennyire előrelátó vagyok én is :D

    mod: ugyebár ha 3 hét múlva jön érte, akkor a rég lejárt gart is meg kellene hosszabbítanom 3 héttel, holott nekem meg már lejárt. Így ez eléggé cseszi a csőrőmet. Ha tényleg rossz lenne, bebuktam. Benne van a pakliban. De így a törvény őt védi. Nem beszélve azokról, akik úgy hozzák be, hogy "már régóta rossz, de csak most jártam erre". Mind egy-két napon múlik nekik, nekem meg bukta.

    Sajna ez az ügyfél olyan, hogy állandóan garidő letelte előtt pár nappal hozza be a cuccot, hogy nem megy. És persze mindig megy...Off volt, ne erre a gyerekre vs kereskedői mentalitásra kezdjünk vitázni :DDD

    A tárolási díj meg a fogom és eladom a sunyiba dolgot már rá akartuk tetetni az átvételi jegyzőkönyvünkre, viszont az valami jogszabályba ütközik. Anno, akivel megszerkesztettetük a lapunkat, fel is hívta erre a figyelmet, de nem tudnám most elmondani, miért nem lehetett. Mondjuk alapból a gépen lévő személyes tartalom kapásból kihez, hova tartozik...
    Amiket nem visznek el, azokat általában 1 év után juttatjuk ki újrahasznosító helyre. Eddig csak egy balhé volt. Másfél éve itthagyott gépért jöttek, ami ráadásul javíthatatlan volt. :F

    [ Szerkesztve ]

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák