Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz haky #7054 üzenetére

    Megmondom őszintén én eddig szentül meg voltam győződve, hogy este jobb az FPS, de a tegnapi tesztnél láttam csak, hogy nem. Mondjuk bevallom nem szoktam figyelgetni csak azt érzem meg, amikor a kritikus határ alá csúszok egy leszállásnál bár amióta meghúztam a gépem, azóta azt kell, hogy mondjam, hogy mindenhol elfogadható.

    Délután megyek az alkatrészekért, ma felhúzom az SSD-re a Win-t, holnap körítés és FS. Pénteken már repülni szeretnék. 2 percig tölt az a szemét FS indításkor, utána a repülőtérre a belépés még vagy 1-2 perc (azt már nem néztem). Azt észrevettétek, hogy amikor bejön a főmenü, akkor a lemez kapar tovább mint az állat és ha csak 5 perc múlva nyomsz rá a "fly now"-ra, akkor azonnal a reptéren vagy? Ezek szerint bufferel a kis szemét a háttérben szorgosan.

    Most ha bekapcsolom a DX10-et, az visszafogja majd a gépet? A kártya ugye már tudná a DX11-et is, de azt mondtátok, hogy maguk a kiegészítők sem DX10-esek mindig. Mi lesz az eredménye ennek egyáltalán?

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák