Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carter85

    újonc

    Bizony clickbait ez így. És akkor még jóindulatu voltam 😌 Inkább hangulatkeltő,és megtévesztésszagú cikk. Mi az hogy arról beszélnek hogy ennyi meg annyi lesz? Kik? Ti a szerkesztőségben? 😄 Tavaly a12pro 1000$ /1000€ debütált amiből ráadásul a dollár jött be még itt is. Az hogy erre 1-2hétig rávágtak a "hivatalosak" 100k, azt hagyjuk is.. 1000 dollár alatt vettem ,forintban ,köszöni szépen jól van. Hogy ebből a tavalyi 900 euróból(akkor 1000dodó) hogy lesz most 1300 a 13 pro estében azt nem igazán értem meg ,mikor kínában is 10% áremelkedések voltak a gyártóknál. 😀 Azt sem tartom egyelőre valószínűnek hogy csak 2 szín és csak 8giga ramos verzió lenne ,mindkét eset visszalépés lenne a tavalyi elérhetőséghez képest. Persze majd meglátjuk. Azt már tavaly megértettem hogy xiaomi ellenesek vagytok mikor a 12proban lévő snapdragont a melegedés jelenségével jellemezve tálaltátok,és nem xiaomi specifikusan ,bezzeg az oppo findX 5 proban a legújabb és legszuperebb processzorként hivatkoztatok rá 😄😄 :C

Új hozzászólás Aktív témák