Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freack

    újonc

    válasz #72042496 #16137 üzenetére

    Utána néztem, ezért tudom és úgy gondoltam,hogy ha rendbe tudom szedni magam kicsit(nagyon) akkor természetesen nem ragaszkodom én sem ehhez... :) Azon gondolkodom,hogy a nyelvtani dolgokat,hogyan gyakorolhatnám,mert persze,hogy nem ragad rám semmi,ha csak felszínesen nézek ki a fejemből és olvasok meg hallgatok,de nem gondolkodom... Most vettem észre,hogy például sosem gondolkodom azon,hogy egy adott szövegben milyen nyelvtani szabályokat ismerek fel esetleg...
    Nem vettem leszólásnak,mert egyáltalán nem is tűnt nekem annak,csak magamon lepődtem meg, nem is kicsit...
    Persze, tudom ha tanulni akar az ember az nem feltétlenül szórakoztató és mivel egyébként sokat írok már én is sokat tanultam más íróktól és mindig nagyra tartom őket. Tervezem elolvasni eredeti nyelven a Parede's End című regényt, valahogy úgy,hogy füzetben vezetem mennyit értek meg belőlle...

    http://ebooks.adelaide.edu.au/f/ford/ford_madox/some-do-not/part1.1.html

    I'm not a sociopath; I just have an introverted personality. Do your research. ( Quote from Sherlock, rewritten by me. )

Új hozzászólás Aktív témák