Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz orientcx #36179 üzenetére

    Nyolc ellenfél - miért wing mission - *homlokról letörli az izzadtságot*

    Persze egy mérnökölt Corvette elemi részecskékké degradálja a társaságot, de a játékosok többsége inkább a középkategóriákból csemegézik, főleg harc terén. Ez a skála egy mérnökölt A-class Vulture-tól kezdve Python-ig bezárólag takar majdnem mindent, ami használható harcra (Clipper, FAS, Gunship, FDL, most pl. sok Chieftaint látok mérnökök rendszerében is), azoknak kicsit nagyobb falat nemhogy egy konda, de egy kisebb baráti kalózbanda is hasonló járgányokban. Sőt, nekem az első HazRES látogatásom is húzósra sikerült az akkor még mérnököletlen A-Class Legion ülésében is.

    Kedvenc szituációm persze az volt, amikor az amcsi játszótársam mondta, hogy hozza a “support kondájár” (healing beam), én meg visszaírtam, hogy hozok csalit. “What bait?” - “You will see”. Tanúlság: nagyon népszerű a több tonnányi random kínai ruhadarab a kalózkák szemében, annyira tele volt a képernyő, hogy inkább csak lőttem, aki előttem volt :DDD

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák