Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ezer éve nem vállaltam bérgyilkos küldetést, mert nagyon rossz tapasztalataim voltak a dologgal kapcsolatban, 10-ből 6x csak meddő keresgélés, majd küldi eldobálás lett a vége. De most kíváncsi voltam az új rendszerre, ezért felcsippentettem egy ilyen megbízást. Maga a küldetés semmi különös, egy Björn nevű csúnya terrorista bácsit, és nyolc tettestársát kellett beavatni a kesztyűbe dudálás rejtelmeibe(bár azt mondjuk igazán nem tudom, miért wingeknek ajánlották a küldit, hisz a nyolcból négy csak mezei competent és expert Eagle, meg Cobra volt, hozzá egy pár suttyó Vulture, és csak a nagyfiúk ültek kondában). De most legalább nem kellett sokat keresgélni őket, egy pillanat alatt előbukkant a feltűnő kék "mission target" felirattal jelölt USS, viszont azt nem értem, hogy miért kaptam 100Cr fine-t a Björn bácsinak lekent első pofon miatt. Ráadásul a 100Cr mellé mindjárt wanted is lettem, pedig akkor lőttem bele, amikor már ott volt a kijelzőmön, hogy a kuncsaft wanted. A pofozkodás többi része nem zavarta a hatóságokat, onnantól már ingyen bucira verhettem a fejüket. Régebben a threat4-es distress call uss-ekben jártam mindig így, amikor a végén megérkező kalóz Farragut-nak kiosztottam az első kokit, automatikusan jött a pár száz Cr-es kisbünti. Aztán utána már nyugodtan nullázhattam le az össz heat relay-it, de az első lövés mindig pénzbe került.

    duvi - "azóta is átkozom, hogy nerfelték"

    Ahányszor csak szóba kerül a Python, nekem is azok a daliás 2015-ös tavaszi idők jutnak eszembe, amikor ő volt a csúcsragadozó, és mindig a szívem csücske marad. Gondolatban én is megcibáltam már Braben mester fülét ezért a galádságért. ;) Azzal együtt, hogy a régi fénye megkopott, mindenes hajónak talán még most is a legjobb, lehet vele csinálni ezt is, azt is, a mérnökök sok mindent ki tudnak belőle hozni(csak azon a kellemetlen tulajdonságán nem tudnak segíteni, hogy egy-egy gyors boost-os fordulónál amikor lecseng a boost, akkor pár mp-ig gyak úgy fordul, mint egy Cutter. Na jó, ez azért túlzás, inkább úgy fordul, mint a USS Yorktown, amikor a japánok már széttépték a kormányművét :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák