- Nem tiltották be a Teslát Kaliforniában, Robotaxival ünnepelt a márka
- Apró változásokkal, elődjénél jobb áron kezd a Google Pixel 10a
- Visszatért a Snapdragonhoz az Infinix, itt a Note 60 és Note 60 Pro
- Esélyes, hogy drágul a Nothing Phone (4a) széria
- Lelkiismeret-furdalás nélkül zabálhatod a süteményt a Galaxy S26-tal
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Mobil flották
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Realme GT Master Edition - mestermunka
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Apró változásokkal, elődjénél jobb áron kezd a Google Pixel 10a
Új hozzászólás Aktív témák
-
starman3
csendes tag
Még 2012-ben vettem egy ALCOR típusú DVB-T stic-et ami képes az kódolt adások kezelésére is, "Mindig TV kompatibilis". A kártya behelyezhető és a termékhez adott "HíDTV" szoftverrel gond nélkül kezelhető.
Amikor még csak olyan stick-em volt ami kizárólag a kódolatlan műsorokat vette, akkoriban - még 5 euroért -megvettem a DVBView programot és nagyon kedveltem.
Aztán a kártyát a beltéribe tettem és ez a stick meg a fiókba került. A közelmúltban azonban sikerült egy társkártyát kérni a szolgáltatótól és így ismét előkerült. A "HíDTV" szoftverrel most is rendben üzemel, dfe nem feledtem DVBView-t és ismét megvettem - immár 20 euróért - az 5.5.0 verziót.
Örömöm nem tartott sokáig.Először nem tudtam a földi állomásokat keresni (Európa kiválasztva, de ennek ellenére inaktív volt a gomb)
Aztán feltettem a HíDTV-t, hogy lássam üzemképes a hardverem. Eredmény, az állomásokat megtalálta, minden funkció rendben.
Ismétlés a DVBView-el és láss csodát most aktív volt a gomb és az állomásokat is megtalálta.
Eredmény: A kódolatlan műsorok szépen jönnek EPG, teletex stb. működnek, az állomások között lehet váltogatni. A kódolt műsorokra lépve viszont csak a képernyő alján feljön az info az épp aktuális műsor címe és rövid tartalma, a paraméterel hangra, képre és a térerő (kb 75-85%), de se kép, se hang.
Véletlenül vettem észre, lépkedve a kódolt műsorok között, hogy egyetlen kódolt adást vesz csak, mindig azt a csatornát amit a HíDTV programmal UTOLJÁRA KIVÁLASZTOTTAM.Megkerestem a problémával a DVBView gazdáját (Christian Hackbart), ő javasolta a probléma felvetését hazai fórumon is.
Van valakinek valami ötlete mi lehet a baj?
Új hozzászólás Aktív témák
- Google Pixel topik
- Pendrive irás-olvasás sebesség
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Kuponkunyeráló
- PlayStation 5
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- eBay-es kütyük kis pénzért
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


