- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Magisk
- iPhone topik
- Yettel topik
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- LG V50 ThinQ Dual Screen - az 5G ára
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
Új hozzászólás Aktív témák
-
Uluwatu
csendes tag
válasz
Kernel #16239 üzenetére
Köszönöm kimerítő válaszod! Még egy kérdésem van, mint nagyon laikus.
A TV-m Samsung (LE40D550) rendelkezik DVB-C (MPEG4) és DVB-T (MPEG4) digitális tunerrel: akkor is kell egy dobozt vennem hozzá ha Panasonic felvevőmet akarom tudni használni? Mert pont ezt nem értem: ha a TV képes venni a jelet, akkor az egy dolog hogy a receiver nem tudja, de nem lehetne a jelet valahogy a TV-n keresztül küldeni a receiverbe, hogy ott rögzítse? -
Uluwatu
csendes tag
Sziasztok Nagyérdeműek!
Lenne egy olyan gondom hogy most költöztem haza Németországból és hoztam magammal a kint használt Panasonic DVD-rekorderemet (DMR-EH545), de nem talál jelet a sima szobai antennámmal..
Utánaolvastam és ez a felvevő csak analóg jelet fog (elég pofátlan, hogy még mindig drágán adják ahhoz képest hogy a legtöbb szolgáltató már digitális csomagot ad), nekem meg nincs kábel-TV és sima antennáról vennék fel.
Ha jól értem, a HD minőségű MTV adásokat eleve elfelejthetem evvel a felvevővel, de nem úgy van hogy a mezei antennával még analóg jelet sugároznak és azt simá fognom kellene szobaantennával?!Ezért egy pár kérdésem hozzátok:
1. Tényleg van olyan HD minőségű, nem is olyan olcsó DVD fevevő ami nem is használható HD minőségű (vagyis digitális) TV adások felvételére?? Ekkora parasztvakítás folyik??
2. Van rá módon valami átalakítóval (elérhető áron) a digitális jelet analóggá alakítani, hogy a felvevőm tudja rögzíteni? OK hogy ettől a minőségnek annyi, de amúgy is sorozatok meg hasonlók rögzítése miatt vettem, nem hogy Avatart nézzek rajta HD-ben.
3. Miért van az hogy mindent az utasítás szerint csinálok, mégsem fog semmi jelet szobaantennáról?Köszönet hogy a téglából ismét használható eszközt varázsoltok!
Új hozzászólás Aktív témák
- Újszerű HP 250 G10 - 15.6"FHD IPS - i3-1315U - 8GB - 512GB SSD - Win11 - 1,5 garancia - MAGYAR
- új bontatlan iPhone 16 Pro 128GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia ajándék
- HP 635 laptop eladó
- Thinkpad X230 legenda: i7 CPU, IPS kijelző, 12 GB, dupla SSD, magyar villbill, webcam, fingerprint
- Honor X6b 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- AKCIÓ! GIGABYTE B360 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Gamer Laptop, Gamer Monitor és Konzol Felvásárlás Magas Áron, Gyorsan és Egyszerűen!
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS MASTER RTX 3070 8GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo Thinkpad P1 gen1, gen2, P52s FHD, 4K oled touch
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged