Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albinolynx

    őstag

    Helló!

    Segítséget szeretnék kérni az alábbiakban. JB rendszeres jiayu g2-n megszoktam pár dolgot, ezeket szeretném megvalósítani kitkat-es másik készüléken.

    Az első, hogy olyan képernyőzárat szeretnék, aminek nincsen háttérképe. Jiayu-n ez úgy néz ki, hogy feloldás gombot megnyomom. Középen felül dátum, idő megjelenik. Alul középen pedig a szokásos kereszt alakban mozgatható feloldás "gomb". Háttér nincsen, vagy áttetsző (nem tudom, egyszínű fekete hátterem van).
    Ami még fontos kényelmi funkció, hogy ha mp3-t hallgatok (tcm lejátszója), akkor nem kell feloldani a telefont, mert megjelenik a lejátszó puritán gombsora. Előre-, hátra lépés, pause, play.

    A másik a fentről legördíthető menüsor. A jiayu-nál itt egyből elérhető volt a wifi, bt, gps, airplane, adatkapcsolat ikon. Az új telefonnál értesítő sáv jelenik meg. Az ikonokhoz először ismét bökni kell, a jobb felső sarokban lévő ikonra.

    Nem tudom, hogy ezek JB - KK sajátosságok, vagy külön programok. Örülnék, ha tudnátok segíteni utána járni. Köszönöm!

    Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

Új hozzászólás Aktív témák